Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Za co kochamy Pisaya? : *

Notki

Oceń

Olsztyn- wycieczka szkolna.

Napisane 22-03-2009 18:49 przez Pisay_666
Aktualizowano 22-03-2009 18:51 przez Pisay_666
Pani od Rosyjskiego zaproponowała nam wyjazd do Olsztyna. Nie byłoby to nic niezwykłego gdyby nie fakt, że będziemy mieszkać pod jednym dachem z młodzieżą rosyjską w naszym wieku. Wydawało się, że będzie naprawdę miło. To znaczy było miło, ale tylko dla poszczególnych osób. Co się takiego wydarzyło? Już mówię.

O 20 była dyskoteka, a cwani Rosjaninie postanowili pochodzić po piętrze, gdzie mieliśmy kwatery. Zaczepiali dziewczyny i wylatywali z tekstami typu "Sex? Sex? Stosunek?". Dziewczyny się wystraszyły i na dyskotekę przyszło 4 czy 5 polek. Te były nastawione bojowo. Gdy złapałem za ramię jedno z nich i chciałem prosić do tańca, to ta się odwróciła i psiknęła mi po oczach lakierem do włosów i wybiegła z krzykiem z budynku, gdzie odbywała się dyskoteka. Niezrażony, pobiegłem za nią. Niestety, zaczepiła mnie Rosjanka i w końcu koleżanki nie opieprzyłem. Wyleciała z tekstem "Zdrastwujcie, polaczku. Sex?". Jako nałogowy seksoholik i wyjątkowy zboczeniec, wystraszyłem się i uciekłem w krzaki. Śmierdziało moczem.

Wybiła godzina 21. Postanowiłem wyjść z krzaków i pójść na dyskotekę. Widok palącej młodzieży i nauczycielek rosyjskich zraził mnie na tyle, że wróciłem do kwater.

W kwaterze byłem z dwoma świrami, którzy w mojej obecności rozbrajali różne teorie. Między innymi "Jeśli ludzie to ufo, a ufo wącha kupę, to czemu my nie wąchamy kupy?". Z płaczem pobiegłem do dziewczyn. Te z radością mnie przyjęły- zaczęliśmy przywoływać duchy. Opętaliśmy żelka-misia. Żelek-Miś był na tyle straszny, że wykopaliśmy go przez okno.

Fajnie było :3

Historia prawdziwa, ale wszystkiego nie powiedziałem. Nie będę oczerniał Rosji, bo może istnieją jakieś odbicia od tej dzikiej młodzieży.
Komentarzy 10

Komentarze

stary
GargoinX's Avatar
Ta, a ja musiałem z dwiema Rosjankami mieszkać tydzień pod jednym dachem. Też jestem fajny? ;D
A jeszcze wcześniej z trzema Niemkami, tamte chociaż ładne były, bo Rosjanki to dno. :s
Napisane 22-03-2009 20:29 przez GargoinX GargoinX jest offline
stary
Pisay_666's Avatar
Fajny jesteś :3
Napisane 22-03-2009 20:41 przez Pisay_666 Pisay_666 jest offline
stary
Rybzor's Avatar
Pozytywnie
Napisane 22-03-2009 22:49 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
Marcin24's Avatar
"Ładna" "Niemka" - te dwa słowa wzajemnie się wykluczają.
Napisane 22-03-2009 22:50 przez Marcin24 Marcin24 jest offline
stary
GargoinX's Avatar
Żebyś się nie zdziwił : P
Napisane 22-03-2009 23:33 przez GargoinX GargoinX jest offline
stary
Rybzor's Avatar
Kiedy byłem w niemczech na wymianie spotkałem wiele fajnych lasek, spodobały mi się dwie, z czego jedna była z jakiegoś japońskopodobnego kraju, azjatka . Na pewno w Polsce procent ładnych dziewcząt jest większy
Napisane 23-03-2009 00:36 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
Ghernie's Avatar
@Up
Ale i tak roi się tutaj od "pasztetów".
Napisane 23-03-2009 01:11 przez Ghernie Ghernie jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
@up
Nie, to ty widzisz tylko pasztety.
Napisane 23-03-2009 14:53 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Pacz_knight's Avatar
Dobre ^^
Mnie takie cos nie spotkalo nigdy i moze na cale szczescie... ;p
Napisane 23-03-2009 15:43 przez Pacz_knight Pacz_knight jest offline
stary
Cholera, musze namówić wychowawcę na klasową wycieczkę do Olsztyna, z Rosjankami koniecznie!
Napisane 08-04-2009 19:15 przez Gierubesoen Gierubesoen jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Pisay_666

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:25.


Powered by vBulletin 3