Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > sphinx123

Notki

Oceń

Redakcja CDA i ich mongolskie teorie.

Napisane 21-06-2009 13:11 przez sphinx123
Plebso-Smugglery zawsze za to, że gra nie spełniła oczekiwań graczy, można ją przejść w 5 godzin, kosztuje miliard zł, została wydana za wcześnie i ma milion bugów... obarcza piratów. Według redakcji, gdyby ludzie kupowali tylko oryginalne gry, rynek gier PC przeżywałby renesans i każda gra byłaby warta swojej ceny i w ogóle idealna. I don't think so.
Dlaczego? Ano, bo mam PS3. Na tą konsolę kupuje się tylko oryginalne gry. I co? Nie są wcale super zajebiste, są zwyczajne. Miałem okazję wypróbować takie tytuły jak:
-Rise of Argonauts
-Tony Hawk Project 8
-Devil May Cry IV
-Soul Calibur IV
-Ressistance 2
-Tyle różnych dem, że nie chce mi się wymieniać.
Jakie wrażenia? Ano takie, że te gry są po prostu ZWYCZAJNE. Zero innowacji w porównaniu do gier, które powstały gdzieś 5 lat temu? Serie nadal są wtórne i mało odkrywcze. Smugglerze, dlaczego?! Przecież wszyscy kupują oryginały, producenci mają kieszenie pełne kasy jak nigdy i w ogóle next-gen!


Gówno.
Komentarzy 10

Komentarze

stary
Wylansowany's Avatar
Chciałem walnąć tekst "Zagraj w Tibię", ale sam się głośno roześmiałem jak jeszcze raz go przeczytałem.

Btw. W którym numerze było napisane, że kiepska jakość gier to wina piratów? Zawsze czytam AR i jeszcze tego nie wyłapałem.
Napisane 21-06-2009 13:53 przez Wylansowany Wylansowany jest offline
stary
sphinx123's Avatar
Wystarczy wyczytać z kontekstu ; ]
Napisane 21-06-2009 13:54 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
stary
Evil_Aragami's Avatar
PiraCTWO FOREVER!!
Napisane 21-06-2009 15:12 przez Evil_Aragami Evil_Aragami jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Cytuj:
Przecież wszyscy kupują oryginały, producenci mają kieszenie pełne kasy jak nigdy i w ogóle next-gen!
Ty to nie wszyscy.
Napisane 21-06-2009 15:12 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Evil_Aragami's Avatar
a są piraty na ps 3??
Napisane 21-06-2009 15:13 przez Evil_Aragami Evil_Aragami jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Jak da się ściągnąć takową grę, to chyba są piraty...
Napisane 21-06-2009 15:16 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Arashel's Avatar
Piraci to zUo...

Skoro autor uważa że jego gra jest warta nawet 1000zł to niestety tyle będzie kosztować, nikt nie ma prawa kazać zniżyć ceny bo nikt nie ma przymusu jej kupić...

Dziś nie znajdziesz tytułów wybitnych pośród tych gatunków których nazwy gier wymieniłeś...
Napisane 21-06-2009 15:29 przez Arashel Arashel jest offline
Aktualizowano 21-06-2009 15:32 przez Arashel
stary
Evil_Aragami's Avatar
@up
Masz racje piraty to krzywdzenie twórców którzy się męczą


<ale co mnie to obchodzi>
Napisane 21-06-2009 15:33 przez Evil_Aragami Evil_Aragami jest offline
stary
Rybzor's Avatar
Lol, ja bym tego wpisa nazwał tak samo, tylko nazwę CDA zamienił na nick autora. o.0
Napisane 21-06-2009 19:15 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
Maniak69's Avatar
Cda, to nieobiektywna ulotka-broszura z spisem gier do kupna, dołączona do gry. Są tam jeszcze żarty, ściągnięte w większości z joemonster.org, a kilka z innych zakamarków internetu.
Piractwo, nie wpływa na jakość gry, tylko to, że twórca robi szybko, szybciej, mniej, aby zarobić więcej kasy ( przykład - niedopracowane, zabugowane jak cholera Empire : Total War, które jest tak naprawdę wersją BETA... ). To nie zmienia faktu, że piractwo jest niemoralne.

A co do obiektywizmu w prasie - jeśli twórca zobowiązuje się do zapraszania recenzentów z tego czasopisma, na różne testy, pokazy, dostarcza im sceerenów, dem i innych [ dodatki dla konia ] i udziela wywiadów... do do czego niby zobowiązani są recenzenci? No właśnie
Napisane 22-06-2009 09:53 przez Maniak69 Maniak69 jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga sphinx123

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:29.


Powered by vBulletin 3