Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Gawus

Notki

Kulturystyka
stary

Kulturystyka - trzy po trzy i trochę więcej

Napisane 20-05-2008 20:58 przez Gawus
Jak wspomniałem wcześniej w yróżniamy 3 główne typy programów treningowych. Różnią się przede wszystkim inną stymulacją mięśni (różnych włókien mięśniowych).

Co oznacza "masa"? Kierunek kulturystyczny: dążymy do wzrostu wagi mięśni, ich napompowania i poprawy wyglądu naszej sylwetki. Przede wszystkim chodzi o WYGLĄD. Siła wzrośnie, ale nie w takim stopniu jak w treningach ukierunkowanych na nią. Wraz z masą mięśni (czyli suchą masą ciała) zwykle nabiera się też tłuszczu,...
Gawus's Avatar
Santa Claus
Napisane w Kulturystyka
Komentarze 5 Gawus jest offline
stary
Ocena: 4 głosów, 3.00 średnia

Kulturystyka - trzy po trzy

Napisane 16-05-2008 12:27 przez Gawus
Aktualizowano 16-05-2008 21:08 przez Gawus
No więc jeżeli zastanowiłeś/aś się nad tym czy masz czas, chęci i czy jesteś systematyczny/a, trzeba zastanowić się nad wybraniem odpowiedniego treningu dla nas.
Jedni wolą rozwijać swoją siłę, inni chcą aby ich mięśnie odznaczały się ładną konturom a jeszcze inni lubią być duzi i wcale im to nie przeszkadza.
  • Trening na siłę
  • Trening na rzeźbę (niektórzy nie uznają tego jako oddzielnego treningu)
  • Trening na masę
Wielu z Was zapewne zadaje sobie w tym momencie pytanie: "Jaki trening...
Gawus's Avatar
Santa Claus
Napisane w Kulturystyka
Komentarze 15 Gawus jest offline
stary

Kulturystyka - co i jak dla zielonych

Napisane 13-05-2008 20:59 przez Gawus
Aktualizowano 16-05-2008 21:08 przez Gawus
Siedząc w domowym zaciszu ujrzałem temat "Waga (temat nie dziecka neo)". Wszedłem i przeczytałem. Po dwóch dniach otrzymałem PW. Zainspirowało mnie to do napisania pierwszego bloga na temat kulturystyki, ale nie tej zawodowej - chodzi mi o siłownię, poprawienie swej sylwetki, a tak ogólnie to o początki


Pierwsze co powinieneś zrobić to zastanowić się nad tym czy masz czas, czy jesteś systematyczny i czy będzie Ci się po prostu chciało! Osobiście znam wielu ludzi,...
Gawus's Avatar
Santa Claus
Napisane w Kulturystyka
Komentarze 7 Gawus jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:25.


Powered by vBulletin 3