Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Nebulanski Blog

Notki

Muj kolerzka [char]Boytano[/CHAR] zrobil sobie bloga to ja terz chcem byc fajny! i wiec jak postanowilem ten tego ten zrobilem! Jak karzdy morze to ja terz!
Ocena: 7 głosów, 2.71 średnia

Chlanie z Wiksem :( :(

Napisane 27-02-2008 02:19 przez Herezjusz
oturz przydarzylo mi sie [CHAR]Mic Pic[/CHAR] dzielnemu pe-ka-palkowi pic alkohol razem z wiksem [CHAR]Vixz[/CHAR]i to niestety siem powturzylo drugi raz on terz jest pe-el oturz za pierwrzym razem zayebalem mu jego pancesh helm (ktury byl chelmem niwona [CHAR]Neavon[/CHAR] tesz rycesza i tez polaka) nogawice i wogole wszystko dalem to dla boytano ktury niestety mu to oddal, ale nie zrobil by tego gdyby wiedzial rze WIKS W sposup skrajnie bez czelny zerzre mu gyrosa na impresce w przed dzien wigiliji narodzenia chrystusa , tak wtedy terz mialem nie przyjemnosc hlania z wiksem


pilismy takom oto ekipom:

[CHAR]Mic Pic[/CHAR]
[CHAR]Elandilas[/CHAR]
[CHAR]Boytano[/CHAR]
[CHAR]Vixz[/CHAR]
i wasil ale jego xywy z rl tibji nie znam ale podobno jego siostra ma wasy na cyckach (wiktor tak twierdzi ale to hyba nie prawda albo morze i prawda?! kturz to wje)

muj tatuncio sondzil rze ja siem ucze u kolegi i mialem byc w depo.. tzn domu o 10 zeby zdazyc przed SS

ale jak zaczolem pic to wypilem szampana za 4 gp polskie 2x piwo perua za 5gp polskich a gdy dochodzila godzina 21.30 wiks zakrzyknol "kto pije ze mnoom ten spiryt?" oturz stanolem do walki i wypilem ze 4 kieliszki, niestety wesdzlo to we mnie jak kombo ue i o godzinie 10 deda zalapalem koledzy mnie uhali rzebym siem nie zarzygal ale ded to ded......

potem ekipa (bezemnie bo w temple bylem i czekalem na respawn w spawn pojncie) poszua na dwor na random pe-ka ale nikt nie bocil pod blokiem wienc nic nie z chuncili ale za to boytano zrobil grinda na barierce a wiks jak siem rozpendzil to zaczymal sie na schodach (fszyscy (beze mnie bo respilem siem ciongle) zastanawiali sie kiedy on wpadnie w trapa (bo biegl na utani hur i mial bohy adasia i time ringa ale nie mial dwarven ringa i byl mowil hicks!) i nikt nie wiedzial czy on siem wyjebye za schodami czy przed schodami, oturz rozjebal se noge na schodach hue hue,

od tego wypadku po dzis dzien lezy on w domu i boci tibje a do szkoly nie uczeszcza potuem muwil cos o jakiej dziwczynce z klasy i tak gdzies polowe tego co powiedzial zobaczycie tu [CHAR]Wictor Rybicki[/CHAR] przestal jak go w morde kopnolem bo jurz sluchac nie moguem puzniej przytocze calom rozmowe jego z nim samym
Komentarzy 2

Komentarze

stary
lol ty pejsie a wasil to thorekis btw albo antaroth
Napisane 27-02-2008 02:27 przez Vicita Vicita jest offline
stary
Boytano's Avatar
hahahahahhaa best notka tego blogu ;d
Napisane 27-02-2008 02:29 przez Boytano Boytano jest offline
 

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:49.


Powered by vBulletin 3