Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Dzieje Tyma i Timów

Notki

Mój Skromny Blog XD
Oceń

Eternal Tutor i T-34

Napisane 11-12-2007 00:46 przez Tym
Aktualizowano 23-05-2008 20:25 przez Tym
Na początek coś co wyłowiłem dzisiaj na help channelu :

Gracz: Help, i havent gotten my premium account yet.... I bought it at around 1:00 PM yesterday :S
Niekompetentny Tutor: why you pay for it?
Gracz: What?
Niekompetentny Tutor: for premium
Gracz: Because i wanted premium?

Kompetentny Tutor: how did you pay for your premium?
Kompetentny Tutor II: Which payment did you use?

Gracz: Aww, Credit card
Kompetentny Tutor: Well, wait some, it can take up to 2 weeks.

Gracz: Pomóżcie! Nie otrzymałem jeszcze mojego PACCa... Kupiłem go około 13:00 wczoraj :S
Niekompetentny Tutor: Dlaczego za niego zapłaciłeś?
Gracz: Co?
Niekompetentny Tutor: za PACCa
Gracz: Ponieważ chciałem go?

Kompetentny Tutor: Jak zapłaciłeś za PACC?
Kompetentny Tutor II: Jakiego rodzaju zapłaty użyłeś?

Gracz: Aww, karty kredytowej
Kompetentny Tutor: Tak więc, poczekaj trochę, to może zając 2 tygodnie.

Małe wyjaśnienie: gracz zaniepokojony ,że jeszcze nie ma PACCa chciał zapytać dlaczego go nie ma, mimo tego że zapłacił. Pierwszy (niekompetentny tutor) chciał mu pomóc, ale mu to nie wyszło z powodu kiepskiej znajomości angielskiego.

Hehe... Tak, życie na Eternii jest wyjątkowo ciekawe pod względem rozmów między graczami no i oczywiście nie zapomnijmy o 3 gps xD

A tak w ogóle to dzisiaj porzyczyłem od kumpla jego t-34. Nie żebym miał mało ciężkiego sprzętu ,ale t-34 mam tylko jednego, rozłożonego na części w garażu ,a dzisiaj był termin przeglądu i żeby dostać papiery z dzisiejszą datą pożyczyłem czołg od niego. Ponadto przymierzam się do kupna nieznacznej ilości sprzętu (izraelskiego oczywiście). Mój kumpel też mi dzisiaj opowiadał o ciężkiej pracy jaką jest strzelanie z barret-m82a2 do drzew, no może nie ciężkiej ale nużącej niestety zrywka to zrywka i drewna narąbać trzeba. Ja za to dzisiaj robiłem znowu testy nad alupolonem. Mam tego tysiące ton a Niemce nadal nie mogą zczaić jak przetworzyć dane im na to surowce ,a to takie proste.
Komentarzy 1

Komentarze

stary
Aevolana's Avatar
proszę cie przetłumacz te rozmowy...
Napisane 23-05-2008 20:08 przez Aevolana Aevolana jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Tym

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:52.


Powered by vBulletin 3