Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Vasudanin

Notki

Oceń

Wujek Dobra Rada (To nie Sam), czyli Vasudanin i bravo.pl - Dodatek nadzywczajny.

Napisane 03-03-2009 16:13 przez Vasudanin
Aktualizowano 07-03-2009 23:20 przez Vasudanin
Ohayo, nudy, dobry humor oraz czar na samokaleczenie sie spowodowaly, ze musialem wejsc na jakze popularny serwis-Bravo.pl

Magda, 15 lat
Cytuj:
Moja mama wpadła w nałóg, cały czas gra w grę Second Life. Ma tam "chłopaków" i "przyjaciół". Ale ona przesadza, czasami zarywa noce, kiedyś nie spała nawet 4 dni. Jak wracam ze szkoły, to ona gra. Mówi, że już nie ma życia, że dzięki temu łatwiej się jej pogodzić z tym, że często nie chodzę do szkoły... Chyba nie zauważyła, że ja już od miesiąca się poprawiłam i chodzę! Przez nią płaczę po nocach. Nie umiem już z nią rozmawiać.
Pokaz jej Tibie!

Tomasz, 14 lat.
Cytuj:
Podoba mi się pewna dziewczyna. Niedawno wymieniliśmy się numerami komórek. Kolega namawia mnie żebym z nią popisał. Jednak nie wiem, o czym powinienem z nią pisać w sms-ach?
Hmm, moze o najnowszej wersji Crysisa?

Diana, 17 lat.
Cytuj:
Jestem z moim chłopakiem 1, 5 roku. Od 6 miesięcy współżyjemy ze sobą. Moja mama próbowała porozmawiać ze mną na ten temat. Pytała czy może myślimy o tych rzeczach, czy wiemy jak się zabezpieczyć... Kiedy podawała mi przykład dziewczyny, która w 16 roku życia przyznała się do rozpoczęcia współżycie wszedł mój starszy brat i nasza rozmowa się urwała... Zastanawiam się czy wracać do tematu i czy przyznać się do tego, że już współżyjemy?
Ofc. Podejdz do mamy i powiedz "Mamo, bral mnie w aucie.
Powodzenia na nowej drodze zycia.

Edyta, 14 lat.
Cytuj:
Nie chcę ćwiczyć, bo moje koleżanki się ze mnie wyśmiewają a poza tym jestem najsłabsza. Nie lubię przez to wf-u... Chcę sobie załatwić zwolnienie, ale nie wiem jak.
Powiedz im "Jak jestescie takie cwane, to jutro o 17oo pod depo thais!".

Kasia, 16 lat.
Cytuj:
Ostatnio zaczęłam się odchudzać. Dobrze mi idzie. Zauważyłam w lustrze, że zmniejszyły mi się piersi. Jednak mierząc się w klatce nie zauważyłam zmiany. Czy to jest złudzenie?
Pozwol, ze dotkne, obadam czy az taka tragedia.

"Calajaa", wiek blizej nieokreslony.
Cytuj:
Jeżeli na gg, albo gdzieś dotrze do was taki łańcuszek:

, , prześlij tę wiadomosc dalej - to dotyczy stronki nasza klasa : jezeli ktos o niku genesis gallardo poprosi cie o dodanie do kontaktow -nie dodawaj ! bo to wirus i jezeli ktos z twoich kontaktow go doda to ty tez go zlapiesz dlatego wyslij ta wiadomosc do wszystkich twoich kontaktow - TO NIE JEST ŁANCUSZEK :}"

Nie wierzcie w to, gdyż, pp dodaniu profilu do znajomych, nie może powstać wirus... :/.
Jestem hakerką, i wiem, że to jest nie możliwe więc po prostu zignorujcie to ;].
Ej, nie chackuj mnie plaks! :<

Mariusz, 16 lat.
Cytuj:
Chodzę z trzynastoletnią dziewczyną. Bardzo się kochamy i mamy wiele wspólnych zainteresowań. Jestem w takim wieku, że chciałbym już współżyć. Kilka razy próbowałem zbliżyć się do Marty, ale ona wciąż tłumaczy, że nie ma ochoty. Myślę, że po prostu nie chce jeszcze rozpocząć życia seksualnego. Nie rozumiem dlaczego tak postępuje, zwłaszcza, że jest już dojrzała i ma miesiączkę. Nie chcę jej rzucać dla innej dziewczyny, bo na prawdę ją kocham.
Chlopie, rozumiem jakas hot 14-stke, ale 13-stke?!
Komentarzy 8

Komentarze

stary
GargoinX's Avatar
"Jak jestescie takie cwane, to jutro o 17oo pod depo thais!".
Moc. ;D
Napisane 03-03-2009 16:18 przez GargoinX GargoinX jest offline
stary
Emcess's Avatar
nie no, tak serio to ostatni list jest zajebisty. koles by mogl za to siedziec : )
Napisane 03-03-2009 17:08 przez Emcess Emcess jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
@up
Imho, on tez nie jest pelnoletni.
Napisane 03-03-2009 17:33 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Serious Sam's Avatar
Szkoda mi tych ludzi, na serio.
Napisane 03-03-2009 20:29 przez Serious Sam Serious Sam jest offline
stary
Mamo, bral mnie w aucie.
Napisane 03-03-2009 20:34 przez Devus_ Devus_ jest offline
stary
Ghernie's Avatar
"Pokaz jej Tibie!"
Roxisz! :x
Napisane 05-03-2009 00:51 przez Ghernie Ghernie jest offline
stary
Mikes1's Avatar
Hakerka i 16-letni pedofil rox xD
Vasek <3
Napisane 08-03-2009 22:35 przez Mikes1 Mikes1 jest offline
stary
Xevo123's Avatar
Lol o 17 pod depo thais xDDD
Muszę to wypróbować xD
Napisane 14-03-2009 19:59 przez Xevo123 Xevo123 jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Vasudanin

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:06.


Powered by vBulletin 3