Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Mirahz

Notki

Bez kategorii Wpisy bez kategorii
stary

Tabaka?

Napisane 30-01-2010 00:40 przez Mirahz
Krótko o tabace:
Tabaka – sproszkowany tytoń, wzbogacony kompozycjami aromatyzującymi, przeznaczony do zażywania przez nos. W odróżnieniu od papierosów, nikotyna wchłaniana jest nie przez płuca, ale przez śluzówkę nosa. Często tabaką niewłaściwie nazywane są tytonie do żucia lub ssania (snus).

Ostatnio o tabace jest coraz głośniej, dzieciaki w Gim już to walą, szczególnie...
Mirahz's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 7 Mirahz jest offline
stary

Battlefield Heroes

Napisane 27-01-2010 17:38 przez Mirahz
Aktualizowano 27-01-2010 17:39 przez Mirahz
Witam.
Chciał bym wam za prezentować dość ciekawą gierkę.
Mianowicie Battlefield Heroes

Jest to gra darmowa, o animowanej grafice, ogólnie gra się bardzo przyjemnie, nie ma dużych ograniczeń dla "darmowego konta" ale są coraz większe, polecam tą grę wszystkim którzy mają trochę wolnego czasu i chcą go przyjemnie spędzić, gra jest zabawna, nie ma tu spin itp

Sam...
Mirahz's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 9 Mirahz jest offline
stary

Life is Brutal!

Napisane 02-07-2009 23:23 przez Mirahz
FILMIK ZAWIERA SCENY BRUTALNE, OSTRZEGAM!!
Siedząc sobie miło przed komputerkiem, oglądając jakieś bzdury w TV i patrząc w laptopie czy w cabalu postać wali trainery, dostałem bardzo "interesujący" Filmik, miałem iść spać, już klikałem na pasku start... aż tu... Maxsin przesyła mi filmik... otwieram to... patrze i patrze... 30sec no jakaś kicha, później się zaczęło... dawno takiego czegoś nie widziałem ^^
Zresztą zobaczcie sami:

http://www.youtube.com/watch?v=UYP4eB2E2a4...
Mirahz's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 4 Mirahz jest offline
stary

Cabal Online!

Napisane 30-06-2009 12:01 przez Mirahz
Cabal koreańskiego studia EST Games to kolejny przedstawiciel, coraz popularniejszego, gatunku MMORPG. Twórcy proponują swoistą mieszankę elementów klasycznych dla RPG, ubarwionych koniecznością rozwiązywania zagadek logicznych i doprawionych dużą dawką akcji (ze zdecydowaną przewagą tych ostatnich).

Historia rozgrywa się w krainie Navereth, niegdyś kompletnie zniszczonej przez siły natury. Wówczas ludzkość podniosła się po upadku dzięki grupce wizjonerów, wielkich mistrzów Force...
Mirahz's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 13 Mirahz jest offline
stary

Michael Jackson nie żyje.

Napisane 26-06-2009 06:28 przez Mirahz
Aktualizowano 26-06-2009 06:37 przez Mirahz
Gwiazdor muzyki pop Michael Jackson nie żyje - informuje agencja Associated Press. Informację o śmierci artysty podał jako pierwszy serwis internetowy TMZ.

Tego lata muzyk miał powrócić na scenę, z trasą koncertową. Bilety na 50 londyńskich występów rozeszły się bardzo szybko.

Michael Jackson urodził się w 1958 roku w Gary w USA. Karierę rozpoczął w wieku 7 lat jako członek rodzinnego zespołu The Jackson 5. Stał się samodzielnym muzykiem w 1979 roku. Otrzymał 13 nagród...
Mirahz's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 13 Mirahz jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:30.


Powered by vBulletin 3