Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Serious Sam

Notki

Oceń

Assassin's Creed

Napisane 23-06-2009 00:50 przez Serious Sam
Witam.

Niedawno przeszedłem Assassin's Creed. Ktoś z was też grał? Może się podzielicie wrażeniami? Dla mnie ta gra jest świetna. Nie trzeba się zbytnio trudzić zadaniami, bo to sama przyjemność. Oczywiście niektóre są trudniejsze i trzeba się przyłożyć do ich wykonywania, ale tak ogólnie, to jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) gra w jaką grałem. Fabuła - miód i orzeszki. Oparta jeszcze o wydarzenia historyczne, także to również urozmaica rozgrywkę. System walki - nie mam nic do zarzucenia. Różnorodność ciosów i kombinacji (np. atak kontrą) jest tak dużo, że już przestałem liczyć. Mógłbym cały czas biegać po Jerozolimie i zabijać z ukrycia - to na prawdę fajna zabawa. Warto jeszcze wspomnieć o sterowaniu. Sterowanie jest świetne (bo jakże inaczej) Skakanie po budynkach może być łatwe, a jednocześnie świetnie wyglądać. Jedno tylko zastrzeżenie - trudno bowiem z jakiegoś budynku spaść. Dajmy na to, jak podbiegniesz do krawędzi dachu, to postać sama się zatrzymuje i to tylko jedna rzecz, którą poprawiłbym w tej grze.

Podzielcie się własnymi opiniami na temat owej gry. Mówiłem już, że mi się bardzo podobała? Chyba tak^^. Teraz czekam tylko na drugą część, która ma wyjść w tym roku.
Komentarzy 10

Komentarze

stary
Slythia's Avatar
Gra sama w sobie ciekawa, fabuła innowacyjna (nie znam innej gry umieszczonej w średniowiecznej Jerozolimie). Przyczepiłabym się tylko do tego, iż jest... strasznie monotonna. Otrzymujemy ciągle te same zadania, różnią się jedynie nieznacznie poziomem trudności. Pod koniec nie chce już ich się robić...
Napisane 23-06-2009 11:28 przez Slythia Slythia jest offline
Aktualizowano 23-06-2009 16:26 przez Slythia
stary
Arashel's Avatar
Cytuj:
(...)nie znam innej gry umieszczonej w starożytnej Jerozolimie(...)
Eeeee? Starożytnej Jerozolimie? A nie Średniowiecznej?
A tak btw. To w grze Twierdza: Krzyżowiec tez była... : )
Napisane 23-06-2009 11:35 przez Arashel Arashel jest offline
stary
Kashek's Avatar
Muszę przyznać, choć gra straszliwie zbugowana nawet po ściągnięciu patchy, to Thief 3 ją przebija ze względu na poziom trudności, różnorożności zadań oraz większą ilością możliwości.
Mam nadzieję, że AC2 trochę się pod wszystkimi względami poprawi.
Napisane 23-06-2009 11:50 przez Kashek Kashek jest offline
stary
Ghernie's Avatar
- Monotonia
- System walki lekko mi sie nie podoba, było tam z 8 ciosów tylko, dodatkowo ja wykorzystywalem tylko z 3
- Łatwa gra, tylko czasami można było paść, gdy coś się za mocno przeskrobało (pamiętam, że była taka misja) + ostatania misja była jeszcze ciutkę trudna
- Pamietam, że grałem w to po Crysisie, więc grafika wydawała mi się ciute denna
- Do sterowania zbytnio nie moge sie przyczepic, oprocz konia, koń był do dupy.
Napisane 23-06-2009 12:20 przez Ghernie Ghernie jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Gra jest łatwa ;
Denerwowała mnie tylko monotonia, i to że nie mogłem sobie zagrać jakiejś misji bez pominięcia 'scenek' -.^
O ile pierwsze... 3 misje robiłem w całości ( wszystkie wieże, misje itp. ) to w kolejnych robiłem tylko tyle, ile było potrzebne.

@:
A jeżdżenie konno jest o wiele lepsze, niż w wielu grach... Chociaż trochę mniej realne.
Napisane 23-06-2009 13:16 przez X-Zero X-Zero jest offline
Aktualizowano 23-06-2009 13:23 przez X-Zero
stary
Slythia's Avatar
Cytuj:
Eeeee? Starożytnej Jerozolimie? A nie Średniowiecznej?
Ups, błąd ;].

Cytuj:
A jeżdżenie konno jest o wiele lepsze, niż w wielu grach... Chociaż trochę mniej realne.
Nie trochę, a mocno. Na samym początku nie mogłam konia opanować i wjechałam prosto w strażników.
Napisane 23-06-2009 16:28 przez Slythia Slythia jest offline
Aktualizowano 23-06-2009 16:29 przez Slythia
stary
Serious Sam's Avatar
Konia, rzeczywiście dziwnie się prowadzi, ale w końcu jest potrzebny tylko na początku gry ^^.
Napisane 23-06-2009 16:51 przez Serious Sam Serious Sam jest offline
stary
Rybzor's Avatar
Grałem, do połowy, potem boring i unistal.

Jeżeli mam wybierać gry z systemem jak w Assassin Creed to zdecydowanie wolę Prototype. Większość w tej grze jest zbudowana analogicznie do AC, jednak system walki i free room, czy tuning postaci znacznie bardziej rozbudowany.
Napisane 23-06-2009 16:57 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Cytuj:
Nie trochę, a mocno. Na samym początku nie mogłam konia opanować i wjechałam prosto w strażników.
Ja jakoś nie miałem problemów ;
Napisane 23-06-2009 17:08 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Slythia's Avatar
Cytuj:
Ja jakoś nie miałem problemów ;
Mam troszkę za słaby komputer... AC niemiłosiernie się ciął pomiędzy miastami, zwłaszcza na początku gry.
Napisane 23-06-2009 22:38 przez Slythia Slythia jest offline
Aktualizowano 23-06-2009 22:48 przez Slythia
 
Ostatnie wpisy bloga Serious Sam

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:47.


Powered by vBulletin 3