Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Chodźmy wszyscy do kina na...

Napisane 15-07-2009 23:36 przez sphinx123
... film przebijający Wolverine'a, nowe Transformersy i Terminatora ;<

Czyli ... http://www.dailymotion.pl/video/x9ql...nce_shortfilms
sphinx123's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 15 sphinx123 jest offline
stary

Nacjonalizm, kałaii desuu?

Napisane 13-07-2009 12:31 przez sphinx123
Zastanawiałem się ostatnio czym jest symbol w avatarze najśmieszniejszego usera, Albertusa (lol, prawie napisałem "Arashela" XD). Znając jego debilne poglądy i uwielbienie fallicznego kultu silnych ojców, zrobiłem mały risercz i dotarłem na stronę www.nacjonalista.pl. Przejrzałem ową witrynę i przeczytałem kilka artykułów. Standardzik. Po pierwsze primo - narzekania na Żydów. Nawet już nie chodzi o ten jawny antysemityzm czy rasizm, ale o niewiedzę. Żyd =/= Syjonista. Syjonizm, jak wiemy,...
sphinx123's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 25 sphinx123 jest offline
stary

Redakcja CDA i ich mongolskie teorie.

Napisane 21-06-2009 13:11 przez sphinx123
Plebso-Smugglery zawsze za to, że gra nie spełniła oczekiwań graczy, można ją przejść w 5 godzin, kosztuje miliard zł, została wydana za wcześnie i ma milion bugów... obarcza piratów. Według redakcji, gdyby ludzie kupowali tylko oryginalne gry, rynek gier PC przeżywałby renesans i każda gra byłaby warta swojej ceny i w ogóle idealna. I don't think so.
Dlaczego? Ano, bo mam PS3. Na tą konsolę kupuje się tylko oryginalne gry. I co? Nie są wcale super zajebiste, są zwyczajne. Miałem okazję wypróbować...
sphinx123's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 10 sphinx123 jest offline
stary

Zhu Xian

Napisane 10-06-2009 17:13 przez sphinx123
-Elo.
-Gorąco.

Ostatnio gram w Zhu Xian, czyli mmorpg o tematyce wschodniego fantasy. Gra opiera się na grindzie, jednak jakoś tak wciąga (może to wina prostoty,fajnego świata, systemu talizmanów albo ciekawych klas?)... XD
Klasy opisane są na tej stronce http://zxmania.blogspot.com/2008/10/...ure-cloud.html

Moje debilne screeny <3


...
sphinx123's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 16 sphinx123 jest offline
stary

Kurs technik manipulacji

Napisane 14-05-2009 20:50 przez sphinx123
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ReklamaKtórejNiktNieZna
Dlaczego tylko niektórzy gracze mają dostęp do wciąż nowych gier, jednocześnie …


…wydają na nie mniej pieniędzy niż reszta. To, że zaglądasz na tą stronę może oznaczać, że grasz w Tibię. Czytasz tego newsa oczekując jakiejś ciekawej wiadomości. Możesz nie wczytywać się dalej, chyba że chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego. Może posiadasz oprócz komputera konsolę taką jak Xbox 360 albo Playstation 3? Wiesz dobrze, że gry na konsole są pasjonujące i wciągające.
...
sphinx123's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 6 sphinx123 jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:34.


Powered by vBulletin 3