Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Pacz_knight

Notki

Oceń

Iluzja

Napisane 30-11-2009 15:11 przez Pacz_knight
Aktualizowano 30-11-2009 15:17 przez Pacz_knight
A no wlasnie! Dzisiaj obralem sobie nowy cel, a wlasciwie postanowilem zostac iluzjonista!
Ofc, nie jakims idiota ktory chodzi po scenie w obcislym wdzianku z przeszytymi do rekawow cekinami etc, ale najzwyklejszym amatorem.
Dzisiaj na wystepie andrzejkowym w szkole, moj kolega z klasy, ktory trenuje juz dosc dlugo ta ze sztuke i ma na swoim koncie wiele imponujacych osiagniec, zaskoczyl mnie swoim pokazem.
Zafascynowal mnie jego wystep i sam chce zaczac trenowac.
Juz kiedys pokazywal na forum klasy proste sztuczki z kartami, ktore byly przezemnie "obczajone", ze wzgledu na ich prostote (tasowanie, i zapamietywanie ktora to karta po przez odliczanie...).
Na poczatek obejzalem kilka fajnych tutoriali na naszym kochanym portalu YT, jak rowniez przeczytalem kilka poradnikow w internecie.

Narazie zaczynam od prostrzych dupereli, typu znikajaca chusteczka/pileczka i pojawiajaca sie w czyjejs dloni.
Moze pozniej bede probowal z lewitujacymi meblami w pokoju, albo przecinaniem brata na pol.

Nie wiaze z tym jakis planow na przyszlosc, jedynie chec zabawy i zainponowac kolegom. ^^"
Napisane w O mnie...
Komentarze 3 Wyślij wpis emailem
Komentarzy 3

Komentarze

stary
GargoinX's Avatar
Aha. Gud lak.
Napisane 30-11-2009 15:28 przez GargoinX GargoinX jest offline
stary
Ghernie's Avatar
Zacznij od przecinania brata. Potem w więzieniu skombinuj sobie w swojej ręce klucz do celi, a jak wyjdziesz to zlewituj biurko i rzuć w dyrektora więzienia.
Napisane 30-11-2009 17:23 przez Ghernie Ghernie jest offline
stary
Pacz_knight's Avatar
@up
Dobre, dobre! Trzeba ta sztuczke opatentowac!
Napisane 30-11-2009 17:34 przez Pacz_knight Pacz_knight jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Pacz_knight

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:12.


Powered by vBulletin 3