Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Wald_Kerius

Notki

Oceń

Studia czas zaczac....

Napisane 12-10-2007 00:40 przez Wald_Kerius
A w sumie, dlaczego by nie poprowadzić sobie bloga? Przecież jak mi się znudzi to mogę przestać pisać, a że akurat nie mam co robić to może coś popisze. Tylko o czym się pisze w takim blogu? Widziałem, że ludzie piszą coś o swoich postaciach tibijskich, dają jakieś screny, oraz piszą jakieś głupoty w postaci bezsensownie wstukiwanych klawiszy w klawiaturze typu "sfgsfsdf". No, ale to oni,a co ja mam napisać? Chyba tak jak już to czynię blog powinien zawierać jakieś przemyślenia na dany temat. W sumie mogę tak jak teraz siąść i pisać co tylko palce na klawiaturę na niosą. Aaaaa... wiem, opowiem Wam trochę o studiach swoich. Wiem, że mało kogo to interesuje, ale to tak na dobry początek. Otóż na studia poszedłem do Lublina <Haill Raul i bary na Krakowskim Przedmieściu > Uczę się na dość oryginalnym kierunku i tak jak to nas (nasz rok) nazwał Rektor uczelni "elitarnym" kierunku - rosjoznawstwo. Tak, tak, wasz Wald dostał bzika na punkcie Putina i poszedł do szkoły gdzie będzie się uczył o Ruskach Co prawda, może trochę w tym i jest prawdy, ale głównie chodziło o to, że rosyjski w odróżnieniu od innych przedmiotów językowych jakie dane mi było uczyć się podczas mojej edukacji, "wchodził" mi stosunkowo gładko. Jednak nie chciałem iśc na żadną filologie, bo po co? Mam okazje doszlifować swój ruski jazyk i przy okazji poznać kulturę i obyczaje Rosji, a po 3 latach nauki mogę dalej studiować min. politologie. Taki to fajny kierunek, gdzie po studiach I stopnia przyjmą mnie studia II stopnia nie tylko na rosjoznawstwie, ale min. oprócz wspomnianej politologii, również na kulturoznawstwo, czy też filologie rosyjska. Z reguły bywa tak, że jak kończysz 3 letnie studia I stopnia na danym kierunku, to aby mieć skrót mgr. "magazyniera" przed nazwiskiem trzeba dalej ciągnąć ten sam kierunek kolejne 2 lata. A u mnie jest inaczej i to pewnie oznacza "elitarną" jednostkę mojej uczelni. Na dziś kończę. Paka druzia!!
Komentarzy 2

Komentarze

stary
bosal's Avatar
musisz sobie w opcjach zaznaczyc aby blog moglby czytac grupy wszystkich userow
Napisane 26-10-2007 14:22 przez bosal bosal jest offline
stary
Michoss's Avatar
Na pytanie "o czym robić bloga" odpowiadam:
Wzoruj się na najmniej szanowanych userach forum, np. na mnie i rób bloga o wszystkim. Np. o tym że masz katar, że wstawiłeś jednego dnia XXX pkt warn, etc.

A przy okazji. Ostatnio w temacie " Nie Karmic Trolli - ostrzeżenie?" narzekałeś że niestety nie spamowałem w temacie i nie dostałem warna.
Ale jakby co, to mnie zawsze można dać, jakby szanowny Wald miał kiedyś zły humor, to proszę pamiętać, mnie zawsze można dać warna dla rozrywki.
Napisane 09-04-2008 03:30 przez Michoss Michoss jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Wald_Kerius

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:47.


Powered by vBulletin 3