Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > voyant

Notki

Oceń

Tibiastat.com nowy lepszy erig.net?

Napisane 04-05-2009 07:09 przez voyant
Nie dawno ukończyłem moją stronę tibiastat.com Jest to strona oferująca zróżnicowane statystyki do tibi. Mimo że mam już podstawowe narzędzia z eriga cały czas pracuje by dodawać inne narzędzia/kalkulatory dostępne na innych stronach. Chce aby pierwszy raz użytkownicy mieli wszystko w jednym miejscu. Poza xp history, kalkulatorem bless znajdziecie tutaj mase innych ciekawych narzędzi.
Komentarzy 5

Komentarze

stary
promujesz widze tu, i na wot ile sie da ta stronke ale nic do tego nie mam, chociaz w kwestli 'lepsza od erig.net' to nie wydaje mi sie, moze to kwestia przyzwyczajenia a moze i nie. sam robie strony i zawsze najbardziej stawiam na funkcjonalnosc i estetyke bo to przyciaga uzytkownikow. nie jestem obecnie aktywnym graczem i nie potrzeba mi uzywac takich stronek ale z tego co oreituje sa obecnie 2 w sieci ktore oferuja sprawdzanie statystyk, i tak sie sklada ze nawet zaczynaja sie tak samo tibiastat~ ;q

no coz zycze powodzenia, i nie poprzestawaj na tym co juz zrobiles
Napisane 04-05-2009 10:32 przez Rav Rav jest offline
stary
Rybzor's Avatar
Strona prezentuje się przyzwoicie. O niebo lepsza od tibiastats.org, na bank się na nią przerzucę z tamtej : P

Dodaj info o bosach, kalkulatory m lvla i skilla itp. Proste rzeczy, a cieszą : P.

Zmieniłbym także style czcionek na stronie, bardzo nie pasują. Szczególnie te wielkie, pochylone teksty.

Pozatym dodalbym historię expa z 7 dni top 500 tibii, jak na erigu była, a na powergamers table itp informacje na jakim lvlu dany gracz wbił tyle expa.
Napisane 04-05-2009 15:35 przez Rybzor Rybzor jest offline
Aktualizowano 04-05-2009 15:41 przez Rybzor
stary
Herbi_Oxyna's Avatar
Skoro jesteś twórcą strony, to mogłeś dać ją też w wersji polskiej. ;< Albo najlepiej wielojęzycznej. Jak chcesz to mogę ci pomóc przy tłumaczeniu na hiszpański xD
Napisane 04-05-2009 16:37 przez Herbi_Oxyna Herbi_Oxyna jest offline
stary
Już jest na niej sprawdzanie bosów i kalkulatory. Ostatnio dodałem możliwoś posortowania tabeli w World XP history. Co do wyglądu zgodzę się, że jest kiepskawy lecz póki co będę pracował nad funkcjonalnością. Chce dodać większość popularnych narzędzi z innych stron by wszystko było w 1 miejscu.
Napisane 05-05-2009 20:36 przez voyant voyant jest offline
stary
Cytuj:
Skoro jesteś twórcą strony, to mogłeś dać ją też w wersji polskiej.
a co tam jest do tlumaczniea? 'top 500'? tak jak jest, jest wystarczajaco dobrze, poza tym sa inne dosc istotniejsze sprawy do poprawki ktore potrzebuja czasu, aff pisanie kodu jest okropne mi po parunastu minutach gdy sie wpatruje tak w monitor zaczynaja sie robic jakies zwidy kolorki ogolnie faza ; P

btw vuxes sam prosil zeby go umiescic na stronce jak machnie jakies logo? xd
Napisane 05-05-2009 21:08 przez Rav Rav jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga voyant

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:03.


Powered by vBulletin 3