Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary
Ocena: 11 głosów, 3.18 średnia

qurka wodna swe by to strzelil

Napisane 16-12-2007 17:58 przez Crealeth
muwie wam wor jest siedze sie w dep jak na przestraszonego pl przystalo
a tu mi muwiom znajomi rze sobie bijom maguw z brodom
muwi jeden....mewt
muwi drugi...vremt
muwi trzeci..mejoz
muwi czwarty..princez
muwi pionty..elastorm
TO SE MUWIE DOSC TEGO
no i qwa licho, zeby nie urzyc gorszego slowa
mam nowy quomputer no to mapeq swoich nie mam tylko ziomq(pozdro) i on noob boi sie pod ziemie isc i nie mial mapy na demonie
wszedlem...
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 12 Crealeth jest offline
stary
Ocena: 9 głosów, 2.33 średnia

co to bendzie co to bendzie;/

Napisane 27-11-2007 03:01 przez Crealeth
nie wiem wogle co jest batle na pustyni ja to tylko na pocozntku swe: bilem a no ale patrze ze oni mnie bijom i chyba koniec swiata bo ja czytalem ze pan bug jest niesmiertelny a pan bugeav padl dwukrotnie to ja jurz powiedzialem dosc!!

no cala iridia dawno takiej bijatyki nie widziala tyle krwi i trupuw rze az paczec nie moglem na to bo mi sie slabo robilo nagle dostalem sd od jednego z szczale w zad od cios od i az w rl zaczelo mi sie...
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 7 Crealeth jest offline
stary
Ocena: 14 głosów, 3.29 średnia

muwie wam

Napisane 31-10-2007 01:23 przez Crealeth
sami nie uwierzycie pewnie do puki nie zobaczycie ale to na prawde jest prawda!!
na poczontku chcialbym sie ze wszystkimi przywitac milo mi rze was kolejny raz widze szcze gulne pozdro dla few() no i standarcik vifern i jego rodzinka w jednej postaci ale tak jakby w dwuch wtajemniczeni wiedzom o co nie na rodzone mi chodzi olerion kajt itp ;]
no wienc
uuu
szykuje sie muj koniec zostane poskromiony przez i bo majom duzo silnych kturzy biegajom...
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 10 Crealeth jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:24.


Powered by vBulletin 3