Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Dzieje Tyma i Timów

Notki

Mój Skromny Blog XD
Oceń

Kwintesencja minichamstwa

Napisane 13-11-2007 00:10 przez Tym
Dzisiaj Burzogłowy zabił nieznaczną ilośc potworów po czym kupił sobie przeciętny czar i po tych wydarzeniach myślałem jak tu "ukolorować" jego monotonne życie. Po chwili problem rozwiązał się sam ,do jaskini która jest głównym ekspowiskiem ,a zarazem domem mojej postaci wpadł rycerz.
Rycerz ów ,który dopiero co wyszedłszy z Rooka, miał na celu trening swych umiejętności władania bronią i posługiwania się tarczą, poprosił mnie o blokowanie mocniejszych stworów i tak zwaną przeze mnie "zależną protekcję"*. Ja jako ,że jestem pokojowo nastawioną duszą nie mającą przyjaciół pomyślałem "czemu nie" i towarzyszyłem temu rycerzowi podczas jego dość flegmatycznej przechadzce. I tu bym mógł skończyć moje nudne wypociny, ale uraziło mnie zachowanie tego osobnika.
W jaki sposób mnie uraziło opisze w poniższych punktach:

1.Blokowałem mu potwory na tyle dobrze na ile mi mój kapryśny modem pozwalał ,a on mimo to po paru poniesionych ranach ,które nawet nie kwalifikowały się do ciężkich okreslił mnie mjanem żal.
2.Pomimo naszej umowy nie oddawał mi pieniędzy ,które wylootował z potworów.
3.Pytał mnie ciągle o Serpent Sword ,chociaż mówiłem mu już wcześniej ,iż takowego nie posiadam.
4.Na koniec tego żenującego spotkania spytał mnie o to czy nie miałbym dla niego pary przedmiotów za darmo.

Wiem ,że dla czytających ta krytyka może być śmieszna ,ale musiałem gdzieś o tym napisać. Wiem ,że istnieją gorsi ludzie ,ale przejawy chamstwa trzeba tępić nawet w tak małym jak ten zarodku.
Komentarzy 6

Komentarze

stary
Aevolana's Avatar
zgadzam się, trza tępić przejawy hamstwa póki się to rozwinie, bo potem będzie już tylko coraz gorzej... ale nei można zapomnieć pochwalić kogoś za coś co dobrze zrobił, podziękować mu itd. Ja bym na twoim miejscu po jakimś czasie go bloknął żeby zapamiętał na zawsze, pozdrawiam
Napisane 23-05-2008 15:43 przez Aevolana Aevolana jest offline
stary
sphinx123's Avatar
Weś idź ;/
Napisane 06-10-2008 23:17 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
stary
Tym's Avatar
Gdzie? *<);>
Napisane 07-10-2008 16:30 przez Tym Tym jest offline
stary
Fred_Flintston's Avatar
Za długi tekst jak na mój łeb. Weź skróć go do 1 - 2 linijek i wywal przeintelektualizowane słownictwo to wtedy się wypowiem.
Napisane 07-10-2008 20:42 przez Fred_Flintston Fred_Flintston jest offline
stary
Tym's Avatar
Keeee?
Co to przeintelektualizowane słownictwo? oO
I dlaczego masz się wypowiadać?
Napisane 07-10-2008 20:56 przez Tym Tym jest offline
stary
Fred_Flintston's Avatar
W sumie to nie wiem.
Napisane 07-10-2008 22:06 przez Fred_Flintston Fred_Flintston jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Tym

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:57.


Powered by vBulletin 3