Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Zenuś

Notki

Oceń

>playrequiem*< MMORPG

Napisane 23-07-2008 14:44 przez Zenuś
główna strona http://www.playrequiem.com/


polska strona fanowska www.playrequiem.eu/

opis
Requiem: Bloodymare to gra MMO ( massively multiplayer online) dla pełnoletnich graczy, która zanurzy Was w ciemny świat rozlewu krwi, kraj zniszczony przez pokolenie naukowców nadużywających magii. Requiem Online oferuje nowe, świeże podejście do gier typu MMORPG jako gatunek, w którym panuje ponura, mroczna atmosfera oraz napięta, bryzgająca krwią akcja. Będzie to spotkanie twarzą w twarz z Waszymi największymi koszmarami. Nawet najbardziej doświadczeni gracze i najwięksi twardziele będą się kulić ze strachu. Będziecie łączyć się w grupy, by przetrwać i walczyć przeciw strasznym potworom grasującym na przeklętej krainie. Kiedy jednak ciemność ukaże swą prawdziwą twarz krwiożercze potwory spustoszą nawet najsilniejszą grupę. Na battlefieldach będą możliwe walki grup 8 vs 8, 16 vs 16, 32 vs 32, a nawet 96 vs 96. Zwycięzcy będą nagradzani specjalnymi przedmiotami, które będą kluczem do otrzymania najrzadszych broni i zbroi. Będziecie dysponować szerokim wyborem broni oraz tajemniczą siłą władania bestiami. Możliwe będzie ulepszenie i stworzenie całkiem nowych przedmiotów, by dopasować je do własnego stylu walki poprzez kilka różnych systemów ulepszenia. Uwolnicie w Sobie siłę bestii poprzez przemianę w ogromnego i straszliwego monstrum. Zwiększycie silę swej postaci i zminimalizujecie jej słabości poprzez naniesienie zmian w jej DNA. Posiadając całkowitą kontrolę nad jej rozwojem macie możliwość do stworzenia różnorodnych charakterów postaci tej samej rasy, czy klasy.

informacje z www.playrequiem.eu

gra za darmo <><><><>><
Komentarzy 4

Komentarze

stary
ErAgOg's Avatar
A dasz fri itenz i fri stajlo?
Napisane 23-07-2008 15:44 przez ErAgOg ErAgOg jest offline
stary
a ty pl?[COLOR="White"]fhwabugfaenrhrv[/COLOR]
Napisane 23-07-2008 17:07 przez Exarin Exarin jest offline
stary
Zenuś's Avatar
nie dam fri itenz.
ja byc bialy murzyn ja nie umiec pl
Napisane 23-07-2008 18:06 przez Zenuś Zenuś jest offline
stary
Zamne's Avatar
:O ja z polski ojacjem
Napisane 24-07-2008 10:20 przez Zamne Zamne jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Zenuś

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:28.


Powered by vBulletin 3