Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

NTNT - Zapowiedź kolejnych odcinków

Napisane 17-04-2009 07:19 przez Herbi_Oxyna
Aktualizowano 18-04-2009 11:36 przez Herbi_Oxyna
Oto rozkład na następne dwa tygodnie:
  • 21/04/2009
    Odcinek Trzeci - Arashel, Pacz_Knight i Gargoin
  • 28/04/2009
    Odcinek Czwarty - Orog
    Odcinek Piąty - Michoss...
Potrzebuję 2-3 chętnych do wzięcia udziału w odcinku piątym. Zgłoszenia można podawać na PW, lub w tym temacie. Należy pamiętać, żeby dołączyć swój numer gg.
Herbi_Oxyna's Avatar
Użytkownik Forum
Komentarze 28 Herbi_Oxyna jest offline
stary

NTNT - Odcinek Drugi (Gościem specjalnym jest Vasudanin)

Napisane 14-04-2009 21:00 przez Herbi_Oxyna

Witajcie wszyscy w tym programie dla mających problemy psychiczne nastolatek. Dziś gościmy wielkiego Vasudanina, znanego lepiej jako Królik.
Nasz dyrektor zwiększył nam fundusze, więc dzisiejszy wywiad poprowadzą prawdziwi kamerzyści, a nie mój pijany wujek spod Sosnowca. Jeśli ktoś zgłodnieje, może wyjść przed studio zakupić popcorn u gościa w przebraniu hamburgera. Nie, nie wpuścimy go do studia, gdyż ma on zakaz wstępu
...
Herbi_Oxyna's Avatar
Użytkownik Forum
Komentarze 25 Herbi_Oxyna jest offline
stary

NTNT - Odcinek Pierwszy (Gościem specjalnym jest X-Zero)

Napisane 14-04-2009 20:00 przez Herbi_Oxyna
Aktualizowano 14-04-2009 20:32 przez Herbi_Oxyna

Dzień dobry bardzo, Nidrax, w imieniu czytelników wita naszego pierwszego, premierowego gościa:
X-Zero, znanego również jako Ksero, lub X-0

- Ymm... witam.
- Ok, to nasz pierwszy odcinek, więc nie będę zbytnio cisnął, czyli po prostu przejdźmy do tematów. Co myślisz o tym, że ostatnimi dniami na forum, użytkownicy zaczęli tworzyć różne rozłamy Gurwizmu, między innymi Galaretanizm, czy już przeze mnie lubiany...
Herbi_Oxyna's Avatar
Użytkownik Forum
Komentarze 3 Herbi_Oxyna jest offline
stary

NTNT - Zmiany w premierze!

Napisane 14-04-2009 19:30 przez Herbi_Oxyna
Aktualizowano 14-04-2009 19:54 przez Herbi_Oxyna
Uwaga! Mam ważną wiadomość! Premiera pierwszego odcinka NTNT nie odbędzie się dzisiaj o 23:00 jak zapowiadaliśmy. Będzie już o 20:00, czyli za godzinę. Zapraszam do czytania, mimo, że pierwszy odcinek nie jest specjalnie śmieszny.
Ale wynagrodzę wam to za kolejną godzinę, gdyż zaprosiłem Vasudanina, który wprowadził trochę życia do programu.
Herbi_Oxyna's Avatar
Użytkownik Forum
Komentarze 1 Herbi_Oxyna jest offline
stary

Zapowiedź jutrzejszego odcinka

Napisane 14-04-2009 00:04 przez Herbi_Oxyna
Aktualizowano 14-04-2009 00:45 przez Herbi_Oxyna
Jutro wieczorem, o godzinie 23:00 (czasu naszego forum), ukaże się pierwszy odcinek NTNT, ze specjalnym gościem. Poruszymy tematy rozłamu gurwiańskiego, Rothesa (nie, nie obrzucimy go błotem) i emotek na forum.
Natomiast za tydzień pojawi się odcinek z użytkownikiem Fanatyk-36, gdyż zgłosił się na chętnego, Vasudaninem i może kimś jeszcze..
Herbi_Oxyna's Avatar
Użytkownik Forum
Komentarze 5 Herbi_Oxyna jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:58.


Powered by vBulletin 3