Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Pochwalcie sie swoimi najnowszymi awansami

Napisane 04-08-2008 11:33 przez Orog
A żeby nie było waszych awansów w newsie na t.pl bo tylko uber levele tam dają,to dawajcie swoje tu.

Żeby nie było - gram na otsie(jestem zuy i niedobry,wiem wiem)i mój ostatni awans

you advanced in levele 104 to level 105(czy jakoś tak,bo z pamięci piszę)
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 Orog jest offline
stary

Cyklop

Napisane 18-06-2008 18:49 przez Orog
Aktualizowano 18-06-2008 20:00 przez Orog
- To chyba jedyny stwór z tego cholernego świata z którym nie walczyłem już około 5 lat - zaklął Orogsh - Przyzwij mi cyklopa, przyjacielu.
Elf tak jak z małpim szamanem nie miał raczej problemu z przywołaniem. Po paru sekundach z runy wydobył się olbrzym o ciemno żółtej, prawie pomarańczowej skórze. Był bardzo umięśniony, ale głowa jakby była nieco za mała jak na takie ciało, tym bardziej, że większość łba zajmowało jedno wielkie oko. Cyklop ryknął, jednak po chwili w jego rozwartych ustach...
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 2 Orog jest offline
stary

Demon

Napisane 16-06-2008 17:55 przez Orog
Dobra, na teraz mam zamiar wykonać cholernie ciężki numer... Mogę dostać przy tym poważnych ran, ale liczy się wygrana i pokazanie studentom walki z taką bestią. Ej wy! - Orogosh krzyknął w stronę "Publiczności" spluwając na podłogę - schowajcie się tam-wskazuje na nie wielką, kryształową lożę - tam wam się nic nie stanie...
Desertes poprosił elfa aby przyzwał demona. Przywołanie takiego stwora nawet od takiego silnego maga wymagało uniesienie rąk. Runa zaczęła się świecić, a z...
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 Orog jest offline
stary

Małpi szaman

Napisane 16-06-2008 17:15 przez Orog
-"No dobrze...mógłbyś przyzwać mi tego cholernego szamana lemurów, znaczy się małpoludów?"
Elf podniósł rękę i pstrykając palcami sprawił że ze runy pośrodku sali wyłoniła się małpa. Miała siwy kolor skóry trzymała laskę owiniętą węże, i była bez oka. Desertes ściągnął swój ogromny topór i zaczął szarże. Małpi szaman wzkazał na niego swoją różdżke i spowolnił wroga, a sam uciekł w tył w poszukiwaniu jakiejś broni. Desertes jednak miał podstawowe zapoznanie magiczne, i przerwał spowolnienie....
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Orog jest offline
stary

Tuptusiowo!

Napisane 04-06-2008 16:20 przez Orog
Aktualizowano 04-06-2008 16:21 przez Orog (!!11oneonerazraz)
Ha ha! Dałem tuptusiowo tutaj i co mi zrobicie?!

Zuy i niedobre miasto wraca!
Zbanowany
Napisane w tuptusiowo
Komentarze 1 Orog jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:41.


Powered by vBulletin 3