Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Blog Pro Neosia !

Notki

Neoś Neoś
Super Koleoś
Wszystko Wie
Nie Wpie.prza w Słowo Sie !

Neoś Neoś Nasz Miszczu
Jesteś Naszom Jedynom Nadziejom nasz Zegarmiszczu
Oceń

Podryw by neoś part. 1.

Napisane 17-10-2008 20:20 przez neopostman
Aktualizowano 17-10-2008 20:24 przez neopostman
Cze
przeglądając sobie internet z nudów (no co! neoś też sie nudzi!) trafilem na jakas strone typu bravo.pl ze sposobami podrywania. Kiedy tylko to zobaczylem wziela mnie jedna wielka *****ca ; O!. Dla przykładu to co tam znalazłem, przykłady takich oto dialogów:

Ty: "Lubisz desery?"
Ona: "Tak."
Ty: "A chciałabyś deser w postaci mnie? Jestem bardzo słodki."

Ty: "Masz mapę?"
Ona: "Nie mam, a po co Ci?"
Ty: "Bo zgubiłem się w Twoich oczach"
:F pierwsza rada wujka neosia w tych sprawach- jesli chcecie kogos poderwac nigdy ale to k*a nigdy nie uzywajcie tekstow tego typu bo sa irytujace zarowno dla samej dziewczyny jak i pewnie dla ciebie bo zaloze sie, ze gdybys tego wczesniej nie przeczytal nie powiedzialbys tego od siebie.
To zaczynamy ; D.

Pierwsze co musimy zrobic, to "obeznac sytuacje". Chodzi tu o to, ze jak pewnie wiecie pozory myla :S. Popytajcie sie innych co sadza o tej dziewczynie, czy ma chopa etc. To, co uslyszycie zbierzcie w jedna calosc ; P. Jesli juz uwazasz ze kobieta jest ciebie warta i ty jej bierz sie za podryw ; P. Jesli juz ja znasz przejdz na "troszke inny sposob znajomosci" ; O. Ktos mnie spyta "a co to za świntestwko?", powiem tylko tyle, ze to jest zmiana, w ktorej dziewczyna jest kregu twoich zainteresowan. Dalej co powinienes zrobic? Pamietaj, nie robi niczego glupiego, rozpoznaj sytuacje, zorientuj czy ona tez sie toba interesuje, czy sie usmiecha do ciebie etc. Co do samego usmiechu, staraj tez sie do niej usmiechac, ale nie w ten sposob, ze robisz wielkiego banana na twarzy w ktorym widac ci wszystkie dziury w zebach, nie. Chodzi tu o lekki usmieszech, leciusienki ; S. Staraj sie z nia rozmawiac czesto, jesli chodzisz do szkoly, nie boj sie rozmawiac o niej pod warunkiem, ze szkola nie jest jedynym tematem rozmowy, Wkrec ja w "zycie towrzyskie", powiedz ze znasz jakis ciekawy klub etc etc. Jesli bedzie toba oczarowana sama zaproponuje tobie wyjscie. Dalej nie ma chyba czo tlumaczyc ; S. I pamietajcie, litosci, powyrzucajcie wszystkie brava i inne berbecie i piszcie pm-y do neosia!

Neoś zawsze wam pomoże

O!
Komentarzy 13

Komentarze

stary
Vasudanin's Avatar
Padłem...
Neoś daje rady jak poderwać laskę na forum, gdzie u większości życie kończy się na firewallu, mądre posunięcie!

Cytuj:
I pamietajcie, litosci, powyrzucajcie wszystkie brava i inne berbecie i piszcie pm-y do neosia!
Wolę publicznie, podoba mi się pies sąsiadów, owczarek niemiecki, co mam zrobić?

\\ tosz to napisałem ci bakcylu ze pm !!1111
Napisane 17-10-2008 20:33 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
Aktualizowano 17-10-2008 20:46 przez neopostman
stary
Serious Sam's Avatar
Mocne.:>>>
Napisane 17-10-2008 20:34 przez Serious Sam Serious Sam jest offline
stary
sphinx123's Avatar
Ekspert się znalazł, zasrany xd
Napisane 17-10-2008 20:35 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
stary
sphinx123's Avatar
Mówi się "Hej, suko, nie potrzebujesz czasem kilku miedziaków?" XD

dałeś mi motywacje na następną część !
Napisane 17-10-2008 20:36 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
Aktualizowano 17-10-2008 20:48 przez neopostman
stary
Fred_Flintston's Avatar
Ale bełkot. Dla mnie wszystkie sposoby na "podryw" (Twoje i te które przytoczyłeś) można o kant dupy potłuc. Dla ludzi, którzy generalnie nie wzbudzają zainteresowania płci przeciwnej (nie mówię tu stricte o sobie, chociaż... może za bardzo się użalam) to i tak pierwszy krok (jak i decyzja, czy zwiąże się z nami) będzie zależeć od kobiety.

Dziękuję.
Napisane 17-10-2008 20:48 przez Fred_Flintston Fred_Flintston jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
Ja piszę PM'a!!11
Napisane 17-10-2008 21:18 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
GargoinX's Avatar
nice xd
Napisane 17-10-2008 21:42 przez GargoinX GargoinX jest offline
stary
Slythia's Avatar
A ty specjalista, tak ;>?

Prawda jest taka, że jeśli kobieta nie zechce... to facet nawet nie zacznie jej podrywać ;]. Chyba, że jakiś bardzo zdesperowany.

// hry hry
O to sie nie martw ^^ kazda zechce
Napisane 17-10-2008 23:16 przez Slythia Slythia jest offline
Aktualizowano 18-10-2008 20:21 przez neopostman
stary
Smerfy mają lepsze sposoby :'S
Napisane 18-10-2008 11:30 przez Ylder Ylder jest offline
stary
zoliax's Avatar
Oczywiście, że nikt nie poleci na "mapę", bo dziś o GPSy się pyta.
Napisane 29-10-2008 20:53 przez zoliax zoliax jest offline
stary
Uther92's Avatar
Tylko, że czasem problemem jest brak wspólnych znajomych etc
Napisane 15-11-2008 13:43 przez Uther92 Uther92 jest offline
stary
Od siebie mogę tylko dodać, żeby nie panikować przy dziewczynie, bo zdarza się, że ona podchodzi a nam brak języka/głupio się jąkamy lub czerwienimy do granic możliwości. Zachować spokój i starać nie palnąć się czegoś głupiego. Dodatkowo, nie być nachalnym, mało która dziewczyna po tygodniu znajomości chce się umawiać i jest gotowa na wszystko. Cierpliwość to podstawa ;]
Napisane 15-11-2008 20:08 przez Voniek Voniek jest offline
stary
Cytuj:
przeglądając sobie internet z nudów (no co! neoś też sie nudzi!) trafilem na jakas strone typu bravo.pl ze sposobami podrywania.
cos czuje ze ktos szuka porad w internecie na temat stosunkow damsko-meskich ; o
Napisane 07-05-2009 13:16 przez Rav Rav jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga neopostman

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:18.


Powered by vBulletin 3