Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Bordo

Notki

Oceń

Love Story...

Napisane 01-01-2009 20:40 przez Bordo
Witajcie :>
Na sylwestrze poznałem super dziewczynę. Wybaczcie, ale nie mam zbytnio czasu teraz opisywać całej historii, być może napiszę później. Ja zajmuję się śpiewaniem (głownie g-funk czyli rap + śpiewane refreny). Dziewczynie tej bardzo się to spodobało i chciałbym nagrać jakąś spokojną piosenkę, taką trochę "Love Story". Na podkładzie, oraz historię tego typu z www.myspace.com/bonibons - drugie nagranie "historia pewnej historii", mam ten podkład i chciałbym nagrać coś tego typu lecz nie mam pomysłu na podobną historyjkę.
I tutaj prośba do Was, abyście podsunęli mi jakieś ciekawe pomysły na fabułę podobną do tej z tego nagrania. Najlepiej takie love story trochę, tam macie przykład, i może z morderstwem ^^ Na prawdę nie mogę nic wymyślić. Wy tylko możecie pomóc z fabułą, ja przeleję wszystko na tekst :> Zachęcam do wymyślania historii, tylko bez żartów!

Pozdrawiam, Bordo.
Komentarzy 13

Komentarze

stary
Vasudanin's Avatar
I tak Ci nie wyjdzie.
Napisane 01-01-2009 21:47 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Bordo's Avatar
Zakład? :>
Wychodzi zawsze ^^ Chciałem tylko jakiś orginalny pomysł na historyjkę, szczegóły to już sam sobie dobiorę itd.
W tym nagraniudo którego podalem linka fabułą jest że "chłopak chce zabić kogoś za pieniądze, aby wyjechać z ukochaną za tą kase gdzieś daleko i żeby byli szczęśliwi. W ostatniej chwili w której nie ma odwrotu dowiaduje się, że musi zabić właśnie swoją ukochaną..."

Chcę coś tego typu, a na prawdę pustka w głowie : /
Podkład mam ten sam.
Napisane 01-01-2009 22:18 przez Bordo Bordo jest offline
stary
Arashel's Avatar
Jare, jare...
Do jakich poniżej ta miłośc zmusza ludzi...

Coś ala: "chłopak chce zabić kogoś za pieniądze, aby wyjechać z ukochaną za tą kase gdzieś daleko i żeby byli szczęśliwi. W ostatniej chwili w której nie ma odwrotu dowiaduje się, że musi zabić właśnie swoją ukochaną..."

To wiem!!!
"Chłopak okrada bank na Edron aby mieć kasę na randkę z swoją ukochaną która ma się zalogowac za 50min i gdy wychodzi z budynki przybywają Z-13 Oddział Tibijskich GjeEmów i rozwalają go, w ostatnich chwilach swojego życia myśli o dziewczynie, a ostatnie co widzi to jak Jason celuje mu w łeb z arbalestu i puszcza za spust..."
Napisane 01-01-2009 22:29 przez Arashel Arashel jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
"Chłopak okrada bank na Edron aby mieć kasę na randkę z swoją ukochaną która ma się zalogowac za 50min i gdy wychodzi z budynki przybywają Z-13 Oddział Tibijskich GjeEmów i rozwalają go, w ostatnich chwilach swojego życia myśli o dziewczynie, a ostatnie co widzi to jak Jason celuje mu w łeb z arbalestu i puszcza za spust..."

Później Jason dowiaduje się, że ten gość to był właśnie jego chłopak. <3
Napisane 01-01-2009 22:31 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
irwin546x2's Avatar
chłopak pójdzi do burdelu i zakocah się w prostytutce i razem napadną na banki zginą zabici przez pana zenia z naprzeciwka...
Napisane 02-01-2009 12:45 przez irwin546x2 irwin546x2 jest offline
stary
.Ryuuzaki.'s Avatar
...jak sie pożniej okazało zenio był bratem ojca chlopaka ktory byl alfonsem prostytutki..
Napisane 02-01-2009 15:08 przez .Ryuuzaki. .Ryuuzaki. jest offline
stary
Michoss's Avatar
kiedy przyleci wróżka i zabierze go do zamku smoka?
Napisane 02-01-2009 15:26 przez Michoss Michoss jest offline
stary
irwin546x2's Avatar
wtedy, kiedy smok dostanie biegunki i zostanie zabity przez miejscowych chłopów, których wioski zostaną zniszczone przez bojowych ekologów
Napisane 02-01-2009 16:07 przez irwin546x2 irwin546x2 jest offline
stary
Bordo's Avatar
ROTFL xD
Kocham Was za głupotę ^^ A to już trochę nieaktualne, bo mi kac przeszedł xD
Napisane 02-01-2009 17:27 przez Bordo Bordo jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
Cytuj:
wtedy, kiedy smok dostanie biegunki i zostanie zabity przez miejscowych chłopów, których wioski zostaną zniszczone przez bojowych ekologów
wtedy wpada MacGuyver i jego helikopter z wykałaczek, który rozbija się o pobliski lodowiec z Afryki. Z wraku wychodzi terminator, który z mocą wampirów-deceptikonów zmienia się w rambo i zaczyna śpiewać techno w rytm muzyki "i'm scatman".
Napisane 02-01-2009 18:08 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Michoss's Avatar
Cytuj:
wtedy wpada MacGuyver i jego helikopter z wykałaczek, który rozbija się o pobliski lodowiec z Afryki. Z wraku wychodzi terminator, który z mocą wampirów-deceptikonów zmienia się w rambo i zaczyna śpiewać techno w rytm muzyki "i'm scatman".
Potem przylatuje Megatron i transformuje się w owoce jogobelli. Goździkowa na to chwyta miech świetlny i rzucając się na Buzza Astralla krzyczy "Spartaaaa!".
Napisane 02-01-2009 18:14 przez Michoss Michoss jest offline
stary
irwin546x2's Avatar
Cytuj:
Potem przylatuje Megatron i transformuje się w owoce jogobelli. Goździkowa na to chwyta miech świetlny i rzucając się na Buzza Astralla krzyczy "Spartaaaa!".
I wtedy przybiega Leoniadas i krzyczy ,,THIS IS GOOOOŹDZIKOWAAA!!!" Jednak nie krzyczy za długo, bo idzie na randkę z rakietą atomową.
Napisane 02-01-2009 19:20 przez irwin546x2 irwin546x2 jest offline
stary
Ghernie's Avatar
W ostatniej chwili przyszedłem ja... (zabawa skończona . . .)
Napisane 02-01-2009 22:40 przez Ghernie Ghernie jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Bordo

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:21.


Powered by vBulletin 3