Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Blog Michosa

Notki

Ocena: 2 głosów, 1.00 średnia

Wakacje i Pieczywo

Napisane 28-07-2008 07:06 przez Michoss
Dnia bieżącego, 28 lipca roku pańskiego 2008 jadę sobie na wakacyjki. Karpacz. Jeśli ktoś z was też tam jedzie, niech mi nie mówi, nie chciałbym go spotkać.
Nie, muszę was zasmucić, nie znaczy to że zniknę z forum. Zabieram laptopa, a w pensjonacie ma być internet. Ograniczę się jedynie z 15 do 5ciu godzin on-line.

I, najważniejsze: Precel. Zależnie od tego, jak ograniczony będzie dostep do internetu (słyszałem plotki jakoby wciąż praktykowano barbarzyńskie rytuały, jak ograniczenie limitu ściągania na dobę czy blokowanie po upłynięciu określonego czasu on-line) może on się pojawić jutro, za tydzień, lub za dwa tygodnie. Z racji, iż nie będę miał dostępu do wszystkich takich luksusów, jak save'y z gier na Kongegate, Anno 1503, OtsME ani Toribash (a takie rzeczy jak spacerowanie czy oglądanie muzeów/zabytków/panienek zapewne zajmą mi o połowę mniej czasu) bardziej się wezmę za fejkowanie.

Dziękuję
Michos
Komentarzy 4

Komentarze

stary
Triplonq's Avatar
baj baj maszkaro!
Napisane 28-07-2008 07:10 przez Triplonq Triplonq jest offline
stary
Michoss's Avatar
Jedziem! Na 5tą-6tą powinienem być na miejscu, około 8-9tej powinienem mieć internet i wbić na trochę na forum.
Napisane 28-07-2008 10:27 przez Michoss Michoss jest offline
stary
ErAgOg's Avatar
No to hunted.
Napisane 28-07-2008 13:04 przez ErAgOg ErAgOg jest offline
stary
28 lipca roku pańskiego 2009

@up
elo eragog!
Napisane 28-07-2009 13:42 przez Akkorin Akkorin jest offline
Aktualizowano 28-07-2009 13:43 przez Akkorin
 
Ostatnie wpisy bloga Michoss

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:16.


Powered by vBulletin 3