Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

atuty w FATE i fudge

Napisane 27-12-2008 23:15 przez irwin546x2
Mówi nam święta księga: Jest napisane oto:

[Atuty]

Atuty to specyficzne zdolności, triki i sztuczki zwykle (choć nie zawsze) opierające się na jakiejś Umiejętności. Stąd wynika ich specyficzny zapis - "Jedna ręka na kierownicy (Prowadzenie) - postać nie otrzymuje modyfikatora -1 za dodatkową akcję prowadzenia" - gdzie po podaniu nazwy określa się Umiejętność, którą wspomagają.

Atuty to także pewne wyróżniające postać pozytywne cechy nie będące...
irwin546x2's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 irwin546x2 jest offline
stary

Wujek Dobra Rada(To nie Sam), czyli Vasudanin i Bravo.pl cz. 6

Napisane 27-12-2008 19:37 przez Vasudanin
Iza, wiek 15
Cytuj:
W mojej klasie wiele osób mówi o kondomach... Co to jest? I po co one są? Wszyscy się ze mnie śmieją, ale dla mnie nie ma w tym nic zabawnego... Nie porozmawiam o tym z mamą, bo się wstydzę. Nie mam też żadnych przyjaciółek, żeby o to zapytać...
Droga Izo, kondom to owcze jelito z dwóch stron związane sznurkami z bebechami wewnątrz.

Jola, wiek 16
Cytuj:
Mój chłopak jest ateistą, a ja katoliczką. Rodzice jeszcze o tym nie wiedzą, a ja nie wiem jak najłagodniej
...
Vasudanin's Avatar
Słitaśny Krulik
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 6 Vasudanin jest offline
stary

Wujek Dobra Rada(To nie Sam), czyli Vasudanin i Bravo.pl cz. 5

Napisane 26-12-2008 03:35 przez Vasudanin
Aktualizowano 26-12-2008 03:49 przez Vasudanin
Czwórka za wczoraj, piątka za dzisiaj.

Adrian, wiek 16
Cytuj:
Od dawna czuję się emo. Słucham smutnej muzyki, piszę smętne, gotyckie wiersze o umieraniu, zapuściłem nawet grzywkę. Naprawdę mam to w sobie. Ostatnio jednak wyśmiano mnie na jednym forum, bo nie noszę czarno-różowo-białych ciuchów, nie maluję się i nie tnę po kątach. Nie doskwiera mi też brak znajomych, co spotkało się z absolutnym potępieniem. Doradźcie mi, co robić! Naprawdę chcę być prawdziwym emo!
...
Vasudanin's Avatar
Słitaśny Krulik
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 2 Vasudanin jest offline
stary

Wujek Dobra Rada(To nie Sam), czyli Vasudanin i Bravo.pl cz. 4

Napisane 26-12-2008 03:03 przez Vasudanin
Jednak kontynuję, mimo, że Rothes aka Władca Ciemności skasował 5 części. Ale nic, life is brutal.

Paulina, wiek 15
Cytuj:
Czasami strasznie denerwuje mnie moja przyjaciółka! Obraża się na mnie, jak nie dam jej spisać lekcji albo jak piszemy jakiś sprawdzian.... Albo jak coś zrobię nie po jej myśli, to też się obraża a mnie to tak denerwuje... Nie wiem, jak mam jej to powiedzieć...
Powiedz jej jakże kultowe "THIS IS JENGAAAAAAA!".

Joanna, wiek 14...
Vasudanin's Avatar
Słitaśny Krulik
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 2 Vasudanin jest offline
stary

Święta Bożego Narodzenia - hipokryzja?

Napisane 25-12-2008 23:14 przez Bordo
Witam.
Obiecałem, że będzie tutaj kulturalnie i bez spamu więc postaram się dotrzymać słowa ^^

Dzisiaj przypada dzień Bożego Narodzenia, który często mylony jest z dniem wczorajszym (przypominam - wczoraj była Wigilia BN, a Boże Narodzenie jest dzisiaj). Już kilkadziesiąt dni przed 24 grudnia, miliony rodzin w Polsce jak i na świecie przygotowywało się do obchodzenia tego tradycyjnego Święta. Zapewne pamiętacie obrazki sprzed paru dni: zatłoczone hipermarkety oraz mniejsze...
Bordo's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 9 Bordo jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:22.


Powered by vBulletin 3