Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Blog piterneta

Notki

Oceń

Popiełuszko. Wolność jest w nas

Napisane 19-04-2009 16:36 przez piternet
Witam Was!
Chciałbym spytać się was co sądzicie o tym filmie. Premiera była dość dawno, lecz ja dopiero dziś miałem okazję pójść do kina i obejrzeć go. Jak dla mnie świetnie został ukazany tamten świat, jakże odmienny od tego dziś. Mimo tego, iż jest to dramat, w filmie nie brakuje momentów do śmiechu. Ogólnie oceniam go na 10/10.
Tym którzy go jeszcze nie oglądali, a chcieliby przy okazji nauczyć się historii gorąco polecam ten film.

Pzdr
Piternet

Btw. Mam darmową wejściówkę do kina, chciałbym wykorzystać i szczerze mówiąc nie wiem na co pójść. Podobno Dragonball słaby, Vicky Cristina Barcelona odpada, Generał Nil raczej też, zostaje mi Hannah Montana i jakieś Tajemnice Rajskiego Wzgórza? Szybko i Wściekle już nie grają ;/
Komentarzy 7

Komentarze

stary
Vasudanin's Avatar
Idz na "Sali Mali i Gapek - wersja kinowa".
Napisane 19-04-2009 18:44 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Rothes's Avatar
Film nie jest zły, ale bez rewelacji. Najbardziej razi zbytnia tendencyjność. No i nie podoba mi się idea robienia z tego człowieka jakiegoś wielkiego bohatera, ot jeden z wielu...
Napisane 19-04-2009 20:22 przez Rothes Rothes jest offline
stary
Arashel's Avatar
Z tego co masz do wyboru to bym poszedł na Dragon Ball'a...
Po co ma się marnować bilet...
Napisane 19-04-2009 20:48 przez Arashel Arashel jest offline
stary
piternet's Avatar
Właśnie wróciłem z kina, nie miałem na co pójść, a szkoda żeby wejściówka się marnowała więc poszedłem na Dragonballa. Jak dla mnie film nie był zły, ot zwykła amerykańska nawalanka, nie oglądałem anime więc nie mogę porównywać

@Rothes
Dokładnie jeden z wielu. Akurat o nim zrobiono film. Co nie znaczy, że inni walczący byli gorsi. W filmie bardzo podoba mi się przedstawienie komunizmu, myślę że jest to naprawdę dobre odzwierciedlenie tego, o czym wielokrotnie uczyłem się na historii i słyszałem z ust rodziców i dziadków.
Napisane 19-04-2009 20:58 przez piternet piternet jest offline
Aktualizowano 19-04-2009 21:03 przez piternet
stary
Serious Sam's Avatar
Co do Dragonballa, to zawszę, jak widzę reklamę w TV, albo w internecie, to przełączam na inny kanał, albo szybko odwracam głowę. Dla mnie to głupota, poza tym, to mi niszczy wspomnienia z dzieciństwa.
Napisane 22-04-2009 23:01 przez Serious Sam Serious Sam jest offline
stary
piternet's Avatar
@up
To chyba tylko mi się wydaje, że on nie był aż taki zły, jak go receznjowali
Napisane 22-04-2009 23:19 przez piternet piternet jest offline
stary
Ghernie's Avatar
@S.S.
To DB miał reklamę? :O

P.s.
Kto wpadl na ten pomysł, by zrobić z tego kinówkę?
Napisane 23-04-2009 00:53 przez Ghernie Ghernie jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga piternet

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:56.


Powered by vBulletin 3