Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Potworny DestruktorDolera

Notki

Wydarzyło się na Polski dzikim zachodzie Ciekawe, śmieszne, smutne, 'głupie' i 'mądre' wydarzenia i sytuacje.
stary

Straciłem najlepszą koleżankę...

Napisane 13-01-2009 01:12 przez Potworny DestruktorDolera
Aktualizowano 13-01-2009 01:18 przez Potworny DestruktorDolera
Do dziś miałem koleżankę A. Od jakiegoś czasu oboje zaczęliśmy czuć coś do siebie. Zbliżać się, łaknąc uwagi i bliskości. Pojedyncze milczące spojrzenia, wprowadzały nasze ciała w lekkie drżenie. Ona miała chłopaka, którego głównym problemem było to, że był skończonym dupkiem. Mówiła mi czasami o swoich z nim problemach. Że każe jej wybierać między sobą, a np spotkaniem z przyjaciółmi. Podstawowy błąd, kochasz kogoś? Nie każ mu/jej wybierać, bo w zależności od Twojej płci, stajesz się suką lub...
Potworny DestruktorDolera's Avatar
Użytkownik Forum
Komentarze 24 Potworny DestruktorDolera jest offline
stary

Zorba w lidlu

Napisane 16-12-2008 20:04 przez Potworny DestruktorDolera
Robię zakupy w lidlu. Wstyd się chyba przyznać, ale kiedyś pracowałem jako...lidlowiec? Tak czy siak dysponowałem wiecznie brudną koszulką z logiem niemieckiego molocha w dziedzinie supermarketów. Wiecznego i zapewnie znienawidzonego konkruenta sieci "Plus". Pracowałem tam i żeby nie skłamać, powiem że atmosfera jak pod lejącym psem, czyli nie było sucho ani przyjemnie. Mokro było, bo ceniono lizodupstwo, nie przyjemnie, bo panowała zasada, nie z nami gnojami to gnojony będziesz. Ja próbowałem...
Potworny DestruktorDolera's Avatar
Użytkownik Forum
Komentarze 7 Potworny DestruktorDolera jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:14.


Powered by vBulletin 3