Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Sygny!!!

Napisane 13-09-2011 22:16 przez Arashel
Hello!














...
Arashel's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 Arashel jest offline
stary

Advence na noob chara

Napisane 18-08-2011 10:29 przez
[IMG]www.speedyshare.com/files/29918725/avance.jpg[/IMG]...
's Avatar
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0
stary

Celesta hunty z ek'a

Napisane 18-08-2011 10:28 przez
Witam,mam 290~+ elite knighta szukam na hunty 200+ed to jest min! i jakiegos msa z 250+ chetni piszcie na pw :) gg widoczne...
's Avatar
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 2
stary

Pytanko.

Napisane 17-08-2011 00:54 przez GargoinX
Ej, od kiedy Slythia jest adminem? Ależ tu się pozmieniało.
GargoinX's Avatar
Just an Orange
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 GargoinX jest offline
stary

Pierwsze spojrzenie, wytłumaczenie sposobu myślenia.

Napisane 01-07-2011 00:27 przez
Aktualizowano 01-07-2011 01:10 przez Broob
[FONT="Palatino Linotype"][SIZE="5"]P[/SIZE][/FONT]ewnie teraz myślisz, że jestem nienormalny, no może, ale jak gram w Tibię to nie patrzę na jej grafikę tylko na to jak ja to widzę w swojej wyobraźni. Każda wyprawa na expa, na questa czy poprostu z miasta do miasta to dla mojej wyobraźni wielka sprawa by stworzyć świat Tibii w głowie. Jadąc na mouncie czy stojąc na ławce widzę to jakbym to przeżywał w realu. :wasabi:

Dobrze, teraz powiem wam, że to przeczytaliście chwilę temu to brednie. Ja wyobrażam sobie to tylko jeśli mi się coś podoba, na tym polega ta gra, by rozwijać wyobraźnię.

RPG'owy klimat gry właśnie powstaje i ja pokażę każdemu z osobna i wszystkim naraz, że to co teraz napisałem to prawda.

Będę publikował tekże opowiadania kapitana Scrooba, który będzie przemieżał niezmierzone krainy Tibii i podbijał dzikie plemiona. Będzie to taki pamiętnik od narodzin postaci.

Kolejnym i ostatnim już punktem będzie komentowanie mass eventów oraz update'ów. Każde komentarze, które będą w jakiś sposób nie pasujące do mojego spojrzenia będę ignorował, bo to wolny kraj i mamy podobnież prawo do wolności słowa.

[B]Zapraszam więc wszystkich do mojego spojrzenia na świat z nieba tibijskiego.[/B]
's Avatar
Napisane w (Zo)stało!
Komentarze 0

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:59.


Powered by vBulletin 3