Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Gooner blog

Notki

Z życia fana Arsenalu, który został okrutnie skrzywdzony przez złego Rothesa. Oby Hidek umieścił go w swym opku.
Oceń

Z pamiętnika menedżera 1

Napisane 20-07-2008 20:59 przez Yoh Asakura
A więc postanowiłem pisać pamiętnik menedżera. Pewnie o mnie słyszeliście. To ja w sezonie 07/08 poprowadziłem Everton do zwycięstwa w Pucharze UEFA, Premiership i Carling Cup. W 08/09 wygrałem z Interem Ligę Mistrzów i Serie A. Serie A była strasznie nudna. w Interze trzymał mnie jedynie Ibrahimović, mój ulubieniec. Współpraca z nim to ogromna przyjemność. Jednak nawet Zlatan nie mógł zatrzymać mnie w klubie na kolejny sezon. Zwolniła się posada w Arsenalu. Arsene Wenger odszedł z klubu. Otrzymałem od nich propozycję. Gargantuiczna tygodniówka - 150 tyś. funtów tygodniowo. O cholera. No okej, takich propozycji się nie odrzuca. Lipiec i sierpień...te miesiące były bardzo pracowite. W klubie zawitał David Villa, Ronaldinho, David Silva, Mickael Chretien, Lassana Diarra, Mathieu Flamini i jeszcze kilku, o których zapomniałem. Zaczął się wspaniały okres dla Arsenalu. Prowadziłem ten klub do 2014 r. 09/10 - Premiership, FA Cup, LM. 10/11 - Premiership, CC, LM. 11/12 - Premiership, CC, FA Cup, LM. 12/13 - Znowu poczwórna korona. 13/14 - trzeci raz zdobyłem poczwórną koronę. W międzyczasie otrzymałem propozycję prowadzenia reprezentacji Portugalii na Mistrzostwach Świata 2014 - zgodziłem się. Zrezygnowałem po dwóch meczach. Porażka z Meksykiem i Holandią sprawiły, że nie miałem szans na wyjście z grupy. Szkoda mojego czasu. Wolę poszukać nowego klubu. I znalazłem. Ale o tym w kolejnej części...
Z PAMIĘTNIKA MENEDŻERA
komciajcie ;*
Komentarzy 3

Komentarze

stary
Karl0ss's Avatar
Gratz, menedżerze.
Napisane 20-07-2008 21:08 przez Karl0ss Karl0ss jest offline
stary
TheDwarf's Avatar
Pisz wiecej, bo fajne.
Napisane 20-07-2008 22:42 przez TheDwarf TheDwarf jest offline
stary
Yoh Asakura's Avatar
Serio, krasnoludku ?
Napisane 20-07-2008 23:05 przez Yoh Asakura Yoh Asakura jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Yoh Asakura

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:34.


Powered by vBulletin 3