Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Sen Vasudanina

Napisane 13-08-2009 21:30 przez Michoss
Aktualizowano 13-08-2009 21:45 przez Michoss
Jak zapewne niektórzy z blogowiczów wiedza, Vasudanin prawie cały dzisiejszy dzień, w opisie komunikatora miał:
Cytuj:
Ja cem takie sny codziennie!
Jednak malo kto wie, jakie sny Vasudanin chciałby mieć. Jestem jednym z elity, którym udało się dotrzeć do tej informacji.
A sen Vasudanina wyglądał tak:

Cytuj:
Na zielonej polanie, pośrodku lasu, lezał sobie mały biały króliczek, przyglądając się niebu. swymi uszami dotykał kota w intymnych miejscach. I nagle, ni stad ni z owąd,
...
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 13 Michoss jest offline
stary

Ahoj mieszczanie :C

Napisane 13-08-2009 16:13 przez Shiz.
A więc wróciłem, na koncie iShine dostałem bana(domyślam się za to, mam nadzieje, że jednak odbanuje tamto konto, a to niech odpoczywa w spokoju :C). Nie wiem jakim cudem Shiz. dostał unbana, przecież miał dożywocie w więzieniu . Gdy wrócę jako iShine porzucam spam i inne wszelkie gówna, było miło. Teraz tylko walczyć o unbana iShine .



@x-zero
avka nie zmienie
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 14 Shiz. jest offline
stary

Czy wiesz kto ma dziś urodziny?

Napisane 13-08-2009 11:27 przez Aron Roar
Chciałbym poinformować całą brać blogową, że 5 lat skończył nie kto inny, a słynny i poważany Pan Nosorożec. Zaśpiewajmy mu 100 lat.
Na koniec dodam, że bosal też obchodzi rocznicę swoich narodzin lecz niestety już nie piątych.
Aron Roar's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 Aron Roar jest offline
stary

Bomberman Online!!!

Napisane 12-08-2009 13:34 przez Wielkimanitu
Ostatnio na blogach moda jest na gry online (no dobra, tylko w Tibię i kalambury tu się gra). A jako że jestem wielbicielem wszelkiej maści Bombermanów (ach te godziny zagrywane na informatyce w Dyna Blaster) - przedstawiam wam grę Bomberman Online.

http://bmoworld.com/index.php

I właściwie nic więcej nie powiem Każdy zna Bombermana; a co do samej gry to znalazłem ją dzisiaj i nawet nie wiem czy jest aktywna (chociaż stronka działa i ludzie na forumie się wypowiadają)....
Zbanowany
Napisane w Spam.
Komentarze 17 Wielkimanitu jest offline
stary

Dol w umysle, moze i w ziemi?

Napisane 10-08-2009 23:23 przez Triplonq
Aktualizowano 11-08-2009 01:02 przez Triplonq
[url]http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=218533[/url]
Ten temat udowodnil mi ze jestem do d... w grafikach. Myslalem ze zrobie a zmarnowalem tylko czas ;[

Jeszcze na dodatek ten miecz jest za duzy!
Co za wstyd ;(

... Nie umiem cieniowac "Czy jak to sie nazywa"...
Triplonq's Avatar
Zbanowany
Napisane w Newsy
Komentarze 9 Triplonq jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:16.


Powered by vBulletin 3