Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Ul

Notki

Oceń

Kto jest nowym Arashelem, czyli czekamy na kolejną falę banów.

Napisane 09-09-2009 00:47 przez Mr.Pszczola
Aktualizowano 09-09-2009 15:17 przez Mr.Pszczola
Nie każdy pamięta ten dzień, w którym to blogi niemal padły, paru ludzi zostało odesłanych na bana, a po wszystkim nastała na blogach spora nuda podczas której starano się (IMO bez skutku) pisać na blogach coś ciekawego co jednocześnie nie było by spamem.Wiem że pewnie kojarzycie to z "wielkim blogownym czyszczeniem", ale mi chodzi o jeszcze wcześniejsze wydarzenie.
Może od początku:
http://forum.tibia.pl/showthread.php...53#post2644053

Jak widać jeden z blogerów poczuł silną potrzebę poinformowania władzy o obecnej sytuacji blogowej. Jak tylko zauważyłem ten post przypomniała mi się akcja Arashela anty-spam(czy coś takiego nazwy nie pamiętam), jednak znając obecne praktyki moderacji myślę że kolejne "czyszczenie" forum z uciążliwych użytkowników może się skończyć dużo poważniej.
To tylko takie małe ostrzeżenie żebyście pokasowali wpisy jeśli chcecie, ja tam nie będę się chował i zobaczę co z tego wyniknie, może nawet doczekamy się kasacji blogów? Niby niemożliwe, ale ja bym dostał *****cy gdyby mi ciągle narzekano to na terror na blogach to na brak moderacji.


Trochę się rozpisałem, ale może to ostatni wpis przed permem.

@Maniak69
Nie smutaj się masz tu obrazek na rozweselenie:
http://img186.imageshack.us/img186/5803/sssw.png
Komentarzy 8

Komentarze

stary
Maniak69's Avatar
wybacz, ale to co wy tutaj zrobiliście, przekroczyło WSZYSTKIE, absolutnie WSZYSTKIE normy.

Blogi, miały być lżej moderowanym miejscem, gdzie panuje spora dawka luzu - i tak było przez dłuższy czas. Ale dwuznaczne komiksy o hakerze plejt setuf, czy posty o twórczej treści ,,cyckiii1!!111!!1", raczej podpina się pod ,,hardcover spam", a nie pod ,,lekka mniej moderowana strefa". To co działo się przed rothesem, było małym bałaganem - to już kompletny burdel. Wasze niby-śmieszne rozmówki, nawet nie dosięgały do poziomu starych, dobrych komentarzy o cupach ;f. Nie mówiąc już o tym, że za jednym zamachem mogliście złamać połowę punktów regulaminu - nie wiem dokładnie, ostatnio czytałem go podczas bana.


Nie chcę kasacji wszystkich wpisów i użytkowników - chciałbym tylko powrotu sytuacji sprzed paru(parunastu?) tygodni, gdy blogi znajdowały się idealnie na granicy między rozsądkiem, a spamem.
Napisane 09-09-2009 06:08 przez Maniak69 Maniak69 jest offline
Aktualizowano 09-09-2009 06:14 przez Maniak69
stary
Ja jakoś różnicy nie widzę. Owszem jakiś Hakuje_plate_sety się pojawił, ale to ciągle tylko jeden człowiek, ignoruj go skoro tak Ci przeszkadza. A teks pokroju "CYCKI?!" równie dobrze mógł być nadużywany te parę tygodni temu. Swoją drogą możesz pokazać parę wpisów, z okresu który uważasz za dobra dla blogów? Ułatwiło by to dalszą dyskusję.
Napisane 09-09-2009 15:06 przez Mr.Pszczola Mr.Pszczola jest offline
stary
Aron Roar's Avatar
Gówno wiesz. Wypowiadasz się o sprawach o których nie masz pojęcia. Jeśli uważasz że spam na błogach przed rothesem był mniejszy to jesteś bardzo konkretnie pierdolnięty.
Napisane 09-09-2009 15:08 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
stary
Spam to był za smerfów i w dzień blogowicza
Większość tego pokasowana jest.
Napisane 09-09-2009 15:17 przez Mr.Pszczola Mr.Pszczola jest offline
stary
Arashel's Avatar
I tak wszyscy wiedzą co bym napisał,a le to zrobię...
Popieram Maniaka69...

A tak btw.
Arashel jest tylko jeden!!!
Napisane 09-09-2009 16:32 przez Arashel Arashel jest offline
Aktualizowano 09-09-2009 16:35 przez Arashel
stary
Tym's Avatar
Czego szukasz w miejscu nie dla Ciebie?
I tobie się marzy być w spamerskim niebie?
O no proszę przeczysz...
To czemu się tu męczysz?
A idź i zamknij drzwi...
Napisane 09-09-2009 16:56 przez Tym Tym jest offline
stary
Drewno_'s Avatar
No to banicja.
Napisane 09-09-2009 17:47 przez Drewno_ Drewno_ jest offline
stary
Cytuj:
To co działo się przed rothesem, było małym bałaganem - to już kompletny burdel. Wasze niby-śmieszne rozmówki, nawet nie dosięgały do poziomu starych, dobrych komentarzy o cupach
Myślałem, że jak porównujesz aktualne blogi do starych to masz raczej na myśli te za czasów bojtanowo-thedwarfowo-lynxowo-nebulańskich wpisów, a nie cupy, które tworzyli ci sami co spamowali teraz :F
Napisane 09-09-2009 21:29 przez Akkorin Akkorin jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Mr.Pszczola

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:47.


Powered by vBulletin 3