Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Crealeth

Notki

Ocena: 14 głosów, 3.29 średnia

muwie wam

Napisane 31-10-2007 00:23 przez Crealeth
sami nie uwierzycie pewnie do puki nie zobaczycie ale to na prawde jest prawda!!
na poczontku chcialbym sie ze wszystkimi przywitac milo mi rze was kolejny raz widze szcze gulne pozdro dla few() no i standarcik vifern i jego rodzinka w jednej postaci ale tak jakby w dwuch wtajemniczeni wiedzom o co nie na rodzone mi chodzi olerion kajt itp ;]
no wienc
uuu
szykuje sie muj koniec zostane poskromiony przez i bo majom duzo silnych kturzy biegajom tak szybko jak i co my mamy zrobic przeciwko nam muj dobry znajomy blood brother przyjaciel z dziecinstwa partner w podrurzach few a ze mnom kuba.
ja nie wiem jak to morze byc tak wojna dlaczego ludzie muszom sie zabijac dlaczego nie morze byc ciongle po kuj na swiecie i wszyscy ludzie by zyli wspulnie expowali itp ;/
no to tyle sprubuje cos skrobnonc w niedalekiej przyszlosci czekam na koments pozdro all w szczegulnosci "few
Komentarzy 10

Komentarze

stary
prosze o same najlepsze oceny
Napisane 31-10-2007 00:24 przez Crealeth Crealeth jest offline
stary
niezly ale mam ciochom nadzieje rze jednak uda ci sie pokonac polakuw i szweduw i znuw zapanuje pokuj D:
Napisane 31-10-2007 00:30 przez Olorion. Olorion. jest offline
stary
Neztas's Avatar
krea podpisz mi sie na czole blagam jestes moj idol zreszta mojej mamy tez ona ma koszulke z twojim nikiem naprawde wszyscy cie kohaja jak brata tylko nie zabijaj pollakow bo to nie po chrzescijansku i few cie dorwje w ciemnym koncie i hunt w rl od lisa i ksenezisa
Napisane 31-10-2007 21:41 przez Neztas Neztas jest offline
stary
Banditos's Avatar
lol...co za text
Napisane 31-10-2007 21:46 przez Banditos Banditos jest offline
stary
Na poszontku chcial bym pozdrowic muja mamóśie, i ludzi kturzy mnie lubią, a co do wojny "ainezdowop":cup:, No maja hlopaki dórze levele bo oni durzo expia i woole:]. na zakończenie znowó hciał bym pozdrowic MaMuSIE!!!!
ps. Kocham Mame:evul:
Napisane 31-10-2007 22:04 przez Bobedio
stary
Kiełek's Avatar
ale super kurcze w pydke tesz bym hcial dodawac takie wpisy tylko rze mam za maly musk i nie wiem jak ale umiem pisac wienc skomentuje rze ta wojna bendzie niezla zadyma bendom sie dedzic naglom smierciom i bendom trapy i bendzie fajnie i hce tesz pozdrowic kreltha bo ma fajny oltfit z takimi butelkami i ja tesz hce taki i hce wonsy tesz to jes muj idol wszyscy go kohajom
Napisane 02-11-2007 01:54 przez Kiełek Kiełek jest offline
stary
_Ryzy_'s Avatar
mam nadzieje że to tylko prowokacja
Napisane 02-11-2007 14:05 przez _Ryzy_ _Ryzy_ jest offline
stary
to nie prowokacja! ludzie z saphiry juz tak maja ;;
Napisane 03-11-2007 16:50 przez SzuyA SzuyA jest offline
stary
lord_piccolo's Avatar
a potem gracze się oburzają, że media ic traktują jak debili...heh...
Napisane 25-11-2007 14:13 przez lord_piccolo lord_piccolo jest offline
stary
: pozdro all komentujcie blogasek
Napisane 02-12-2007 15:27 przez Crealeth Crealeth jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Crealeth

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:01.


Powered by vBulletin 3