Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > >>>Mazix<<<

Notki

Oceń

Dlaczego tak nas karają?

Napisane 24-05-2008 17:20 przez >>>Mazix<<<
Aktualizowano 24-05-2008 20:25 przez >>>Mazix<<<
No właśnie. Może i wałkuje to 3123 raz, ale ja nie spocznę póki nie wybiorą nowych adminów. Bo tak:
- Porówanie do innych forów. Są tematy, które się czyta i można w nich się wypowiedzieć, ale bez robienia tzw. offtopa. Różni ludzie robią go, ale pochwalam tutaj pracę adminów. Chce im się za każdym razem edytować posta, wklepywać na zielono upomnienie i dawać warna. Ja bardzo popieram i podziwiam takie osoby.
- Znowu porównanie. Na forach (takich jak up np.) przyważnie są różne działy (wiem, głupie). Są niektóre widoczne dla tych, co się zarejestrowali, i dla tych, co są gośćmi. Oczywiście userzy widzą wszystkie i mogą się tam wypowiadać. To zachęca do rejstracji.
- Admini. Nie wiem, jaki jest przelicznik 1 moda na 1 usera, ale myślę, że poniżej zera.
- Znowu admini. Przy każdym dziale powinien być napisany admin, który się nim opiekuje, wtedy wiadomo, do kogo pisać PW, gdy nie pomagają raporty. Ale, ale... te także nie mają tutaj zastosowania.
- Admini po raz trzeci i ich nieziemska bywałość na tym forum. Modów, których widziałem, którzy coś kasowali bądź pisali posty można wymienić na palcach u jednej ręki, a gdy zobaczyłem ile ich jest, opadła mi szczena. I to nie z powodu ich "durzej" liczebności - z powodu aktywności (dla tej mniej czającej częsci forum).
- Bajzer. Na tym forum są za małe kary. Nic dziwnego, że straciliśmy supporta - nie radzą sobie. Wiem, to przez link. Ale gdyby takich linków nie było, a ktoś z tcoma zobaczyłby tibię.pl, na pewno by odebrał.
- Powinni zrobić dział, w którym można by było się wypowiadać tylko po angielsku.

No, to na tyle. Jak coś splasznę z brejna to dopiszę.
Komcić.
Komentarzy 8

Komentarze

stary
Dragon-Fly's Avatar
W połowie się zgadzam.
Napisane 24-05-2008 17:52 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
Czemu tylko w połowie ?
Napisane 24-05-2008 18:28 przez >>>Mazix<<< >>>Mazix<<< jest offline
stary
Aevolana's Avatar
hmmm wg mnie powinni bardziej karać tzw. "trolle" bo to największa plaga na forum.tibia.pl
Napisane 24-05-2008 19:35 przez Aevolana Aevolana jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
Bo w połowie : P.
Napisane 24-05-2008 20:50 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
w połowie Tylko :D
Napisane 24-05-2008 21:11 przez rudnik184
stary
TheDwarf's Avatar
ja tesz sie f polowje zgadzam i wogule karac troli plz bo jusz niemoge
Napisane 25-05-2008 02:34 przez TheDwarf TheDwarf jest offline
stary
hyba chakeży to wjenkża plaka na foróm tipja peel?
Napisane 25-05-2008 10:10 przez >>>Mazix<<< >>>Mazix<<< jest offline
stary
Nikast Shynix's Avatar
1. tylko połowie w
2. po co admini? Potrzebni są moderatorzy, a nie admini
3. Fakt faktem, że adminów na forum jakby w ogóle nie było. Mamy trzech: jednego na forum nie widać od jakiegoś czasu, drugi zajmuje się PACCami i nie ma czasu, trzeci (ten najważniejszy) ma forum gdzieś - zrobił wybory a potem je olał i tyleśmy go widzieli
Napisane 18-07-2008 22:42 przez Nikast Shynix Nikast Shynix jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga >>>Mazix<<<

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:57.


Powered by vBulletin 3