Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Vasudanin

Notki

Oceń

Zakład cz. 2

Napisane 30-11-2008 22:44 przez Vasudanin
Dzień 2, godzina 14:00
Biegnąc trzecim działem spotkałem grupę ludzi interesujących się tym samym co ja, każdy czym innym. Staliśmy tak sobie w szóstkę i blokowaliśmy dział.

Godzina 15:35
O nie! Moja ofiara ukradła mi paprotkę... Biegnę za nim z kolegami. Gdy już myślałem, że nie odzyskam paprotki z gracją rozjechanej sarny rzuciłem mu przed twarz pudełko po koniczynach w puszce. Przewrócił się! Wreszcie mogę odzyskać moją paprotkę.

Godzina 16:00
Uciekam działem trzecim z paprotką.

Godzina 16:02
Dopadli mnie, żółci zieloni. Nienawidze ich. Biją mnie plastikowymi bambusowymi tyczkami. Krzyczę do nich "Antonio Facalte". Nie słuchają. Dostałem w piątą kończynę, zesztywniała mi.

Godzina 16:05
Uciekłem im. Razem z kolegami biegnę w jedną piątą z dwóch stron działu.

Godzina 16:23
Moja ofiara znowu mnie złapała. Dzięki tym pieprzonym żółtym zielonym. Dzięki miotle rzuconej we mnie upadłem na ziemię. Stałem sie ofiarą mojej ofiary. Przepraszałem go za to, wybaczył mi. Zemdlałem.

Dzień trzeci 13:21
Obudziłem się, chciałem skrótem przejść do działu siódmego, niestety idąc przez dział czwarty przyodziałem przebranie niedźwiedzia polarnego.

Godzina 15:54
Dział szósty, wreszcie. Podobno były doniesienia o yeti. Nie wiem, ja tam żadnego nie widziałem.

Godzina 20:42
Wpadłem w następny punkt postojowy. Znowu pod przebraniem wolontariuszki oczekuję z namiotem na ofiarę.

Godzina 21:12
Wreszcie się zlitował i przyszedł.

Godzina 21:53
Idę spać. Złe umysły też muszą dać odpocząć mózgu.



Ce De En...
Komentarzy 2

Komentarze

stary
GargoinX's Avatar
: Ddddddddddddddddddddddddd
Napisane 30-11-2008 23:27 przez GargoinX GargoinX jest offline
stary
Orog_Rtn's Avatar
paprotka!!!111oneone
Napisane 01-12-2008 16:09 przez Orog_Rtn Orog_Rtn jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Vasudanin

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:00.


Powered by vBulletin 3