Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Dao

Notki

Nox guild of Nerana.
Oceń

Dodatkowy czas na analize - Orange.

Napisane 22-09-2008 14:18 przez egg
Jupi, BOK jest wspaniały. 19-09-2008 zgłoszenie problemów. Powiedziano mi że zostaną przeprowadzone testy i po 3 dniach (tj 22-09-2008) dostanę odpowiedź.

No to 'wybiła godzina' i dostaję sms'a zwrotnego:

Witamy. Zapytanie techniczne <numer zgłoszenia> z dnia 19-09-2008 wymaga dodatkowego czasu na analize. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy. Orange.

No to dzwonię z zapytaniem do BOKu ile tego czasu im potrzeba. Uzyskane info: żadnego konkretnego terminu - proszę czekać.


Extra, ja sobie czekam a pacc leci - lvla bic się nie da bo lagi na to nie pozwalaja. Trening też do bezpiecznych nie należy bo np. wczoraj trenowałem sobie ze slimem i nagle net zdechł!
Jak sie zalogowałem to było fajnie bo przesunęło mnie o kratke i na klate 4 slimy przyjąłem - a do tego ten lag... już myślałem że dostane bilet do temple.
Od tamtego dnia slima trzymam na czerwonym prawie czarnym hp - bo tak to miał prawie całe (-1 rzut z kamyka na fdef)


Niby Orange Freedom i Neostrada TP to ta sama usługa to skąd biorą się te różnice w świadczeniu usług?
Komentarzy 1

Komentarze

stary
Goban's Avatar
ORANGE mówi samo za siebie... sieć telefoniczna słaba,czego spodziewać się po ich internecie?
Napisane 22-09-2008 16:51 przez Goban Goban jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga egg

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:37.


Powered by vBulletin 3