Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary
Ocena: 11 głosów, 2.82 średnia

Modzi mnie nie lubią!

Napisane 20-06-2008 19:04 przez Michoss
Rozmowa na temat Konkursu na Moderatora:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss
Jak mam przeszło 50 pkt warn (Wszystkie wygasłe!) i mam za sobą 4-5 banów, to nie warto zużywać klawiatury na pisanie zgłoszenia nie?
Oj, rzeczywiście sporo tego. Chociaż tylko 2 "świeże"... mimo wszystko, znając +/- opinię modów na Twój temat to rzeczywiście byłoby marnotrawstwo klawiatury.

Modzi mnie nie lubią!
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 6 Michoss jest offline
stary
Ocena: 11 głosów, 2.82 średnia

Aktualizowana lista warnów

Napisane 24-06-2008 19:44 przez Michoss
Aktualizowano 11-04-2009 21:40 przez Michoss
Lista warnów.
0/112 (36)
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 17 Michoss jest offline
stary
Ocena: 11 głosów, 2.82 średnia

Czy wiesz że...

Napisane 25-06-2008 20:44 przez Michoss
Aktualizowano 28-12-2008 18:11 przez Michoss
Czy wiesz że...
...Michos jest na tym forum od 2004 roku? Pierwsze konto założył jednak dopiero w 2005.

...Michoss to tak naprawdę Michos, jednak takie konto już istniało?

...Michos wyznaje Preclanizm?

...Ulubionym filmem Michosa jest Transformers? Oglądał go już 7 razy i planuje oglądać dalej (wersja z 25 czerwca 2008).

...Ulubionym pokemonem Michosa był koffing, ale nie będzie on go umieszczał w avatarze, podpisie i każdym poście?...
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Napisane w O mnie
Komentarze 9 Michoss jest offline
stary
Ocena: 7 głosów, 2.71 średnia

Chlanie z Wiksem :( :(

Napisane 27-02-2008 01:19 przez Herezjusz
oturz przydarzylo mi sie [CHAR]Mic Pic[/CHAR] dzielnemu pe-ka-palkowi pic alkohol razem z wiksem [CHAR]Vixz[/CHAR]i to niestety siem powturzylo drugi raz on terz jest pe-el oturz za pierwrzym razem zayebalem mu jego pancesh helm (ktury byl chelmem niwona [CHAR]Neavon[/CHAR] tesz rycesza i tez polaka) nogawice i wogole wszystko dalem to dla boytano ktury niestety mu to oddal, ale nie zrobil by tego gdyby wiedzial rze WIKS W sposup skrajnie bez czelny zerzre mu gyrosa na...
Zbanowany
Komentarze 2 Herezjusz jest offline
stary
Ocena: 10 głosów, 2.60 średnia

Demon

Napisane 16-06-2008 16:47 przez Michoss
-No!Patrtzcie jaki ciekawski, demony...
Zacznijmy od tego, że wyróżniamy trzy rodzaje demonów-Materialne, eteryczne i Arcydemony.
Demony materialne, są potężne, jednak śmiertelne. Przybierają różne kształty, jednak z reguły ich ciało pokryte jest czerwoną łuską. Posiadają potężną kontrolę nad ogniem, dzięki czemu mogą tworzyć żywiołaki.
He he - Desertes zadzierając noc i śmiejąc się złośliwie rzekł - nie chciał bym się chwalić. ale powaliłem kilka demonów i czyham na kolejne....
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 2 Michoss jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:06.


Powered by vBulletin 3