Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Filozofia-i-etyka równości w ujęciu kobiecym.

Napisane 08-03-2009 18:29 przez Wielkimanitu
Aktualizowano 15-04-2009 16:07 przez Wielkimanitu
Poniższy tekst jest polemiką z wynurzeniami (polecam przejrzeć, zanim zaczniecie czytać mój tekst) p. prof. Magdaleny Środy, umieszczonymi we wczorajszej "Gazecie Wyborczej".

Cytuj:
Kwoty naruszają zasadę równości kobiet i mężczyzn, dyskryminując tych drugich
Oczywiście nie. Kwoty najbardziej przecież godzą w kobiety (a właściwie w feminazistki). Skoro feminazistki postulują równość wszystkich płci wobec prawa, to na co im te "kwoty"? Czyżby same uważają,...
Zbanowany
Komentarze 19 Wielkimanitu jest offline
stary

plec

Napisane 07-03-2009 22:35 przez
Zrobilem postac na swiecie Aldora o nazwie Ruin Asona,przy tworzeniu postaci zle wybralem plec,i zaznaczylem famale(dziewczyne):(.Czy da sie jakos zmienic plec postaci?...
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 13
stary

[Obsidia] Rook

Napisane 05-03-2009 13:48 przez
Nie lubie, nie lubie nie lubie.... to jest właśnie ta część Tibi, której nie lubię przechodzić. Chociaż w nowej wersji - sam początek "zabił mnie". tak zwany 'help- jak zaczac'. A poźniej.. znów to samo. Czyli zaczynasz od ratów i przechodzisz wyżej i tak póki 8 lvl się nie pojawi. I czym bliżej- tym się dłuży.
[może dlatego, że w pracy staram się zrobić ten lvl, a niestety nie zawsze jest możliwość...]...
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 12
stary

[Obsidia] Moje narodziny

Napisane 04-03-2009 15:36 przez
Długo nie miałam styczności z Tibią. Kilka dobrych lat już myślę. Chciałam zacząć dla zabicia nudów- starą postacią. Ale przecież dużo się zmieniło odkąd kliknęłam na ikonkę tibi po raz ostatni.

[CENTER]Tak więc narodziłam się na nowo.
[COLOR="Red"][B]Dnia 4tego marca 2009 roku- w dzień wiosenny, bardzo słoneczny, narodziłam się nowa ja- Oharu.[/B][/COLOR]
[/CENTER]
:baby::baby::baby::baby:...
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 24
stary

Wujek Dobra Rada (To nie Sam), czyli Vasudanin i bravo.pl - Dodatek nadzywczajny.

Napisane 03-03-2009 16:13 przez Vasudanin
Aktualizowano 07-03-2009 23:20 przez Vasudanin
Ohayo, nudy, dobry humor oraz czar na samokaleczenie sie spowodowaly, ze musialem wejsc na jakze popularny serwis-Bravo.pl

Magda, 15 lat
Cytuj:
Moja mama wpadła w nałóg, cały czas gra w grę Second Life. Ma tam "chłopaków" i "przyjaciół". Ale ona przesadza, czasami zarywa noce, kiedyś nie spała nawet 4 dni. Jak wracam ze szkoły, to ona gra. Mówi, że już nie ma życia, że dzięki temu łatwiej się jej pogodzić z tym, że często nie chodzę do szkoły... Chyba nie zauważyła,
...
Vasudanin's Avatar
Słitaśny Krulik
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 8 Vasudanin jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:26.


Powered by vBulletin 3