Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Evil_Aragami

Notki

Oceń

Code Geass ,a Death Note Lelouch ,a Raito

Napisane 29-01-2009 22:52 przez Evil_Aragami
Więc ten temat jest dla osób ,które obejrzały obydwie serie anime:
-Code Geass
-Death Note

Chcę tu poruszyć temat głównych bochaterów
-Raito
-Leloucha
Obydwoje chcieli oczyścić świat każdy z nich był zwykłym (lub żył jak zwykły) nastolatek odmieniła ich moc.Raito miał szczęście znaleźć Death Note wyobraźcie sobie co by było gdyby Lelouch miał Death Note swój cel mógłby wykonać bez najmniejszego trudu.A raito jakby miał Geass jego misja była by bardzo łatwiejsza.
Z charakteru obydwie postacie były cudowne.Raito na końcu serii umarł jego głównym celem było zawładnięcie oczyszczonym światem.Lelouch chciał odmienić świat i zniszczyć swojego ojca Imperatora postanowił to zrobić bez względu na koszta.I co zrobił?? UDAWAŁ ZŁEGO BY OCZYŚCIĆ ŚWIAT.Można powiedzieć ,że postacie mają taki sam tok myślenia i charakter ,jednak ja się z tym nie zgadzam.Lelouch można powiedzieć był władcą świata mia wszystko jednak zdecydował umrzeć w dobrej sprawie natomiast Raito nigdy nie chciał zginąć przypomnijcie sobie moment kiedy mógł wymienić oczy shinigami za połowe swojego życia.Według mnie Lelouch był lepszym człowiekiem.

Jeżeli widzieliście obydwie serie (co nie Rayza??)
Wypowiadajcie się tutaj.
Komentarzy 5

Komentarze

stary
Serious Sam's Avatar
Wybacz, ale powiem coś =P Ściągnąłem kiedyś Code Geass, a po godzinie usunąłem^^
Napisane 29-01-2009 22:59 przez Serious Sam Serious Sam jest offline
stary
Evil_Aragami's Avatar
@up
Wiem na początku nudne ale od 2 serii zajebiste xD
Napisane 29-01-2009 23:07 przez Evil_Aragami Evil_Aragami jest offline
stary
GargoinX's Avatar
Code Geass nie widziałem, ale jeśli przypomina death note to może warto obejrzeć. ;d
Napisane 30-01-2009 14:46 przez GargoinX GargoinX jest offline
stary
Arashel's Avatar
Lelouch nie umarł...
On jest tym gościem, co prowadź ten wóz na którym leży C.C...
Napisane 30-01-2009 17:16 przez Arashel Arashel jest offline
stary
Nie bylo pokazane kto prowadzil woz, wygladalo to na rozmyslanie C.C. nad Lelouch.
A poza tym kto by przezyl przebicie mieczem albo kto by udzielil exZero odpowiedniej pomocy.
Wracajac do tematu Lelouchu byl osoba ktora miala powod by dzialac. Powodem byla siostra. Raito jednak nie mial powodu by dzialac nieliczac nudy, a co zatym idzie zostal zwyklym terrorysta. Biorac pod uwage jeszcze to ze nie potrafil umrzec z honorem ,odwrotnie od Lelouchu, czyni z niego postac zalosna.
Napisane 19-08-2011 18:25 przez darknes1994
 
Ostatnie wpisy bloga Evil_Aragami

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:03.


Powered by vBulletin 3