Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

Oto mój pamiętnik...
stary

02.07

Napisane 03-07-2008 14:46 przez Offspringer
Hiho!

Skończyły się kłopoty ze snem, wstałem o 9:30 i pierwszy raz od trzech dni się wyspałem. Jak już wstałem, to zrobiłem śniadanie, umyłem się, zjadłem śniadanie, ubrałem się i pooglądałem tv. Potem wlazłem na kompa i porobiłem kilka różnych rzeczy na kompie. Następnie zadzwonił domofon, był to kurier z moją paczką, a w paczce książka "Kurs na keyboard". Zszedłem na dół po paczkę i dałem kurierowi napiwek w wysokości 3,60zł Chłopak się ucieszył widać było. Odpakowałem...
Offspringer's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Offspringer jest offline
stary

01.07

Napisane 03-07-2008 14:45 przez Offspringer
Hiho!

Nowy miesiąc się zaczął i jest super ;D. Ostatnio mam kłopoty ze snem, wstałem znów o 6.30 i oglądałem TV. Potem ubrałem się, umyłem, zjadłem śniadanie itp.
Potem prawie cały czas siedziałem na kompie i wpadłem na pomysł aby nakręcić covera. Nakręciłem i wrzuciłem na Youtube.
Później gadałem ze znajomymi na gg i zrobiłem kompletny porządek W pokoju jest czyściutko. Od razu przyjemniej się siedzi xD. O 16.30 położyłem się odespać, a obudziłem się o 18.45....
Offspringer's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Offspringer jest offline
stary

30.06

Napisane 03-07-2008 14:45 przez Offspringer
Elo Elo, trzy, dwa zero.

Wstałem o 6, bo nie mogłem spać. A więc dzień był taki trochę przymulony. Umyłem się, zjadłem i ubrałem się. Siedziałem na TV do 11, potem trochę na kompie. O 13 wyszedłem z Filipem na cole ; ].
Potem poszedłem z nim do biedronki, bo musiałem zrobić zakupy. Mama wyszła do Media Markt kupić kabel Kamera -> Komp i odwrotnie. Położyłem się odespać to, że wstałem o 6 rano. Obudził mnie dzwonek do drzwi, mama wróciła. Kupiła ten kabel. Trochę się zdziwiłem,...
Offspringer's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Offspringer jest offline
stary

29.06

Napisane 03-07-2008 14:44 przez Offspringer
Hiho!

Wstałem o 11, rzadko mi się zdarza tak długo spać ; o. Ledwo wstałem, i zadzwonił do mnie Dominik, czy pojadę z nim na żwirownie.
Oczywiście się zgodziłem, spakowałem się w 10 minut i wyszedłem do niego.
Musiałem czekać na niego 30 minut, bo on jak baba pakuje się długo.
Pojechaliśmy.
Popływaliśmy trochę, poskakaliśmy do wody. Kopnąłem piłkę do wody, i Dominik musiał po nią płynąć (Woda wyniosła piłkę daleko) 300 m . Zgłodnieliśmy. Rozpaliłem grilla...
Offspringer's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Offspringer jest offline
stary

28.06

Napisane 03-07-2008 14:43 przez Offspringer
Hiho!

Większość znajomych, wyjechała w pizdu, ja jadę dopiero pod koniec lipca. Więc nuda w domu, nie ma co robić. Więc nota jest któtka.

Wstałem o 8, zrobiłem śniadanko, zjadłem, umyłem się, ubrałem. Wbiłem na kompa i porozmawiałem ze znajomymi na gg. O 14 mama wyszła na wesele do znajomych, więc byłem sam w domu. Troche pospałem, potem pooglądałem tv i robiłem kilka innych rzeczy ; )
Później pograłem na keyboardzie i kupiłem książke na allegro, kurs na keyboard....
Offspringer's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 1 Offspringer jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:31.


Powered by vBulletin 3