Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Marsseel

Notki

Oceń

Pierwszy dzień na forum - odczucia + małe wyjaśnienie.

Napisane 31-12-2007 13:36 przez Marsseel
Mój pierwszy dzień na tym forum minął pod znakiem zażartej dyskusji w temacie o homoseksualizmie. Fajnie że na forum są osoby z odmiennymi ode mnie, ale zarazem ciekawymi poglądami i myślę że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję podyskutować. Są też niestety osoby, które do takich dyskusji nie dorosły i próbują zabłysnąć mało śmiesznymi odzywkami. Myślę, że jednak nie są oni jeszcze zupełnie spisani na straty i liczę na ich mądre wypowiedzi przy innych okazjach.

I teraz małe wyjaśnienie co do mojego avatara(chłopiec emo) i sygnaturki(mtv viewer). Są one jak najbardziej ironiczne i myślałem, że użytkownicy tego forum, (którzy jak wynika z moich obserwacji często posługują się trafną ironią) wyłapią to . No niestety wielu użytkowników nie połapało się o co chodzi i wzięło mnie za emo . Dementuje te pogłoski z tego miejsca i od razu mówię, że sam jestem przeciwnikiem emo mody.
Komentarzy 10

Komentarze

stary
Yoh Asakura's Avatar
Mogę cię dotknąć ? ;o
Napisane 31-12-2007 15:04 przez Yoh Asakura Yoh Asakura jest offline
stary
Vanhelsen's Avatar
Umieszczenie emoludka w avie nie jest wcale zabiegiem ironicznym...
To, że ja mam Kennego nie jest spowodowane tym, że chciałem zironizować i wyśmiać SP o.O Po prostu jestem fanem SP a najbardziej Kennuszka (:*) i z reguły na tym opiera się avatar, nikt nie będzie za każdym razem rozpatrywał, czy ten avatar jest ironią czy nie... chyba, że bije od tego ironią na kilometr ale to się zdarza raz na pół roku...
Napisane 31-12-2007 15:16 przez Vanhelsen Vanhelsen jest offline
stary
Shanhaevel's Avatar
Uch, równie dobrze możesz powiedzieć, że Klan jest bardzo subtelną i ciężką do wyłapania satyrą na klasyczne, głupie telenowele. Czuć analogię, prawda?
Napisane 31-12-2007 15:48 przez Shanhaevel Shanhaevel jest offline
stary
Lasooch's Avatar
I tak cIĘ nie lubimy, daj se siana.
Napisane 31-12-2007 15:50 przez Lasooch Lasooch jest offline
stary
Mapa_Europy's Avatar
Lasooch, jak zwykle szczerze, ale na temat. I to jest dobre szczerze, krótko i na temat...
Napisane 31-12-2007 23:38 przez Mapa_Europy Mapa_Europy jest offline
stary
Grocix's Avatar
Lasooch, kultury troche!! ;*
Napisane 01-01-2008 21:17 przez Grocix Grocix jest offline
stary
Marsseel's Avatar
Cytuj:
Umieszczenie emoludka w avie nie jest wcale zabiegiem ironicznym...
Hmm, a jakby któryś ze "znanych" użytkowników jak np. Ryba sobie coś takiego zrobił to na pewno potraktowałbyś to inaczej.
Napisane 06-01-2008 00:49 przez Marsseel Marsseel jest offline
stary
Cytuj:
Hmm, a jakby któryś ze "znanych" użytkowników jak np. Ryba sobie coś takiego zrobił to na pewno potraktowałbyś to inaczej.
Ryba jest pokemonem, to czuć nawet bez avka
Napisane 09-02-2008 15:09 przez Voon Voon jest offline
stary
TheDwarf's Avatar
lol z waszej dyskusji wynika ze jestem kolejarzem
Napisane 09-02-2008 16:52 przez TheDwarf TheDwarf jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
I, że ja jestem wielbłądem - baktrianem.
Napisane 08-12-2008 23:42 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
 

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:43.


Powered by vBulletin 3