Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Yrelius

Notki

Oceń

Tibia

Napisane 09-06-2008 21:12 przez Yrelius
Ale mam dylemat ... Grać czy nie grać, oto jest pytanie. Jak sądzicie ?

Opłaca sie grac teraz ? W końcu te "apdejty" dobijają ludzi... >.< OFC z Pakiem będę grał
Komentarzy 7

Komentarze

stary
Zamne's Avatar
czeu nie, ale moze poczekaj, az przejdzie aptejd i zobacz, czy fajnie, czy kupa, to tylko pare tygodni...
Napisane 09-06-2008 21:15 przez Zamne Zamne jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
Graj..............................
Napisane 09-06-2008 22:19 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Jak chcesz, ja bym na Twoim miejscu zainwestował w inną grę zamiast paka xd Ale to dlatego że nie przepadam za Tibią ( powiedział człowiek, któremu właśnie się zachciało grać XD ).

Ale Ty rób jak chcesz...
Napisane 09-06-2008 22:35 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Ja bym tak czy owag gral :D Bo to tylko abtejty niedugo sie skoncza ;) To tylko Gra Zobacz po abdejcie jak jest i decyduj :) (Ja bym gral nadal ) :D
Napisane 12-06-2008 12:21 przez DamianekPolaczek
stary
Ej ziom wiesh co zrup? Palka jak drath palek z luminery!!111.
Patsz on mial drudida ale zrobil palka i teras ownuje i morze huntowac mocne moby ahahahahaha rox.
pozdro i kupuj paka bo pszeciesz to najwarzniejsze w rzyciu by miec lewel 200 albo i 210 w tibi bo wtedy morze zabijac nawet demony solo czy sam haha.
Napisane 12-06-2008 20:27 przez RZal RZal jest offline
stary
Nie graj :P World of Warcraft jest lepszy. W tibia nawet na PACC już nie ma tak fajnie jak na tibii 7.6, 7.72, 7.8 Potem była lipa ;( a WoW kosztuje 54 zł/miesią albo koło 20 baksów jakoś ale ja nie kombinuje. Więc w tibi za 90 zł masz 3 miechy i masz ok. 70 lvl + i jesteś przeciętny a w WoWie w 1 miech masz 50 +lvl (na 70 z BC) i też jesteś przeciętny, ale za nastepne 90 zł w tibi będziesz miał powiedzmy 120 lvl ? a w WoWie już 70 na bank i masz frajde z gry. Zbierasz T6 i heja :D
Napisane 15-06-2008 05:27 przez druiT
stary
Yrelius's Avatar

tipia

no tak ale wiesz, do wowa trzeba mieć niezlego kompa by dało sie grać. w sumie to juz sam nie wiem czy bede mial czas na gry . dzieki za informacje ;p
Napisane 20-06-2008 10:15 przez Yrelius Yrelius jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Yrelius

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:03.


Powered by vBulletin 3