Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl

Notki

Blogi użytkowników Forum Tibia.pl
Losowy wpis jaskinia nonsensu
Maniak69's Avatar

O czo hoci z piemtazkom?

Napisane 23-07-2009 10:08 przez Maniak69
O co chodzi z moją legendarną piętnastką? Czemu wszędzie, gdzie tylko mogę, wciskam 2-4 cyferki, których suma daje mi [B]15[/B]?
Cóż zanim zacznę, powiem, że nie ściągam od Vaska, bo gdy zaczynałem dodawać na siły piętnastki, on był jeszcze żałosnym trollem neofitą z durnym krzesłem w Avku.

Historia jest długa, a zaczyna się mniej-więcej wtedy, gdy zaczynałem grać w RPGi - była to ( [B]1[/B] ) [B]5[/B] klasa podstawówki. Z jakiegoś powodu, suma cyferek ( 3k6, albo 2k12 ) które mi wypadały, zazwyczaj wynosiła [B]15[/B]. Po jakimś czasie, stało się toto moją ulubioną liczbą. Zanim wybierałem nick, często rzucałem raz czy dwa kostkami - 2k12 i 3k6.

I tyle, oto historia [B]15[/B]. Nie ma ona mrhhhocznego ani tayyemnyczego pochodzenia, nie jest liczbą wybraną przez szatana*, ani nie była używana przez tajemniczych mnichów jako szyfr, ani nawet przez praktykujące i żyjące w zgodzie pary jako pozycja.






*Oczywiście, chodzi tutaj o ogólnie pojętego szatana, reszta to kwestia wyboru i ogólnie pojętego gustu.
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    There are no recent entries to display.
    There are no recent comments to display.
Znajdź więcej...

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:44.


Powered by vBulletin 3