Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > ZaKONtek Nidraxa

Notki

Oceń

NTNT - Holiday Special, wywiad z Vaskiem

Napisane 04-08-2009 09:52 przez Herbi_Oxyna

- Witamy w specjalnym, wakacyjnym odcinku NTNT, dziś odwiedził nas ponownie Vasudanin!
- Dzień dobry.
- Więc, tym razem w naszym studio trochę się zmieniło, ale mam nadzieję, że ci to nie przeszkadza...
- Fotele dalej twarde, no ale woda przynajmniej czysta, git majonez.
- Wpadłem na pomysł, żeby zmienić nieco sposób realizowania NTNT, więc może dla odmiany, omówimy jakieś wpisy z blogów?
- Cóż, oczywiście
- Co sądzisz o nowym komiksie Oroga? Czytałeś już go?
- Czytałem, czytałem, a sądzę o nim to, co o każdym komiksie z blogów, które mają z założenia być śmieszne, mianowicie, że jest żałosny... Zresztą tak jak każdy tego autora
- A dlaczego akurat sądzisz, że jego dzieła są żałosne?
- Cóż, jak oprawa graficzna z założenia ma być słaba, to już sama treść nie powinna. Większość "żartów" są ściągnięte z innych komiksów, bądź dema. Więc treść nie spełnia wymagań.
- Co sądzisz o ludziach chwalących się swoimi ostrzeżeniami, jak to miało miejsce w serii trzech wpisów Oroga, Arona i Pszczoły?
- Nie widzę w tym nic złego. Problem w tym, że nie mają się czym chwalić. Co to jest trzy, czy cztery ostrzeżenia...
- W porównaniu, z misztrzem Michosem... przejdźmy dalej.
Co sądzisz o tym wpisie:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Punk-o-Muffin
Zapowiedź

TO NIE JEST ŚMIESZNE.
NIEŚMIESZNE ZAPOWIEDZI SĄ NIEŚMIESZNE.

- Ironia?
- Tak jakby. Nie rozumiem ludzi piszących bzdury na Blogach
- Na przykład kogo?
- No tego Punk-O-Muffina

O! tu mam ciekawy wpis:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tym
Vasudanina nie ma

Vasudanin dostał bana
I nie będzie tego chama
Co myślisz o tym?

- Nie za bardzo zrozumiałem przesłanie tego wpisu. Uważam, że przesadzili. Jeden wpis o moim banie powinien wystarczyć, a oni zrobili cztery.
- A jak sądzisz, dlaczego blogowa ludność tak cię znienawidziła za znajomość z Moniss18?
- Skąd mam wiedzieć? Nie dopuszczają do siebie myśli, że jednak wolę płeć przeciwną? A może kolejny żart rodem z arcanii? Kto wie... Może, niech oni odpowiedzą Poza tym, moniss ma osiemdziesiątego piątego palka.
- Fajnie, a kupujesz jej pacca?
- Sama sobie kupuje. Mi tylko itemy daje.
- Czyli jeszcze jej nie kochasz, bo jak kiedyś stwierdziłeś, miłość to jest jak się drugiej osobie pacca na allegro kupuje lub daje MPA za free
- Zmieniłem zdanie. Poza tym, skoro już zamówionego miała, to po co jej drugi?
- No, w sumie tak.
- Gdyby nie to, to bym jej kupił tego pacca. A co do mpa... Ona to pałek, nie potrzebuje
- Dobra, wróćmy do bloga. mam tu kolejny bardzo dużo wnoszący do naszej społeczności wpis:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aron Roar
Kto gra w kalambury?
Jak ktoś jest zainteresowany to kurnik.pl pokój zardeniki i stół 1 zresztą po nicku będzie widać.

- Cóż, jak nikt się na gie gie nie zgłasza, to takie info na blogach jest konieczne. Wiadomo nie od dziś, że lepiej się gra ze znajomymi, niż obcymi ludźmi.
- Jak sądzisz, czy Michos zostanie kiedyś moderatorem forum tibia.pl?
- Zostanie, kiedy ja zapanuje nad światem. (albo ja sam nim zostanę)
- Heh... to wiele tłumaczy

O, ten wpis na pewno nieźle skomentujesz:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maniak69
O czo hoci z piemtazkom?

O co chodzi z moją legendarną piętnastką? Czemu wszędzie, gdzie tylko mogę, wciskam 2-4 cyferki, których suma daje mi 15?
Cóż zanim zacznę, powiem, że nie ściągam od Vaska, bo gdy zaczynałem dodawać na siły piętnastki, on był jeszcze żałosnym trollem neofitą z durnym krzesłem w Avku.

- A teraz ja mogę o coś spytać ciebie? Ściąga ode mnie. Zamiast 69 mógł wpisać 96 i też by wyszło, no nie?
- A co z nazwaniem ciebie cytuję: żałosnym trollem neofitą z durnym krzesłem w avku?
- Wiesz na początku nie byłem Vasu taki, jakiego znacie teraz, więc mógł to mieć kiedy byłem jeszcze tym, kim od powiedział, że byłem
- Rozumiem...

A co powiesz na mały spoiler z nowego numeru magazynu NTNT? trochę o nim pogadamy, podrzucę kilka kawałków.

- Ale bez rozkładówki z nagimi paniami proszę
- Spoko wogóle drugi numer magazynu to wydanie specjalne poświęcone Nidraxowi.

SPOILER z NTNT:
[spoiler]- Witamy w studio, panie prezesie.
- Ej! Tylko mi tu bez takich. Taki ze mnie prezes jak z Michossa supporter. [/spoiler]


- Sup z niego był dobry, przez pierwsze kilka dni. Później okazjonalnie.
- Aha, ok, kolejna wypowiedź z magazynu:

[spoiler]- A czy pamiętasz jakieś śmieszne wpadki i przypadki z planu NTNT?
- Było kilka. Najwięcej wpadek mieliśmy chyba przy robieniu trzeciego odcinka, pod tytułem FLAMEWAR, w którym wystąpili Arashel, Pacz i Gargoin. Już na samym początku nie mogliśmy zacząć, bo Arashel musiał iść... no tego... wiecie o co biega. Potem w połowie wywiadu Garg musiał wyjść z psem na spacer, więc Pacz korzystając z chwili zaczął oglądać Hentaie, a Arashel mnie zastraszać. Było też kilka wpadek podczas rozmowy z Michosem.[/spoiler]


- Cóż, nawet najlepsi mają wpadki
- Tak, korzystając z okazji, przyznajesz, że nie jesteś już bisex po tym jak zakręciłeś się przy Moniś?
- Tak, odkryłem to dzięki niej.
- Mógłbyś może krótko opisać o twoich odczuciach i uwagach dotyczących poprzedniej serii NTNT?
- Nie było na blogach żadnych lepszych programów, więc nie mam jak porównać. Sam z siebie się nie znam.
- No, nie obrażaj Pacza, przecież jest PKS w którym również wystąpiłeś
- Wystąpiłem, ale atmosfera, którą panuje tutaj jest o niebo lepsza
- Tak, zwłaszcza, że tam rozmawialiście o cyckach Joli Rutowisz
- Frytka jest lepsza
- Tak, a co sądzisz o nowym pomyśle video odcinków NTNT i stronie projektu?
- Strona to dobry pomysł, a co do wideo... O ile będzie dobra jakość obrazu i dźwięku, to czemu nie
- Niestety, zauważyłem, że atmosfera na blogach jest do niczego odkąd brakuje tam Wujka dobrej rady, PKSa i NTNT, bo aktualnie jest to tylko miejsce gdzie dzieci pokazują swoje dziwaczne komiksy. Czy podzielasz moje zdanie?
- Cóż poradzić. Teraz pojawia się na internecie masa komiksów, a każdy chce dorównać koko artowi, czy demowi
- no to może na koniec wpis Michosa:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss
Chciałbym, by każdy moderator, czytający ten wpis, zapytał samego siebie:
Czy zabierasz płyty z półki sklepowej?
Czy wynosisz książki bez płacenie?
Czy pobierasz z torrentów?
Czy banujesz bez warnowania?

BAN BEZ NADANA PKT WARN TO KRADZIEŻ JAK KAŻDA INNA.
Odbieranie ludziom ich zasłużonych i w pełni zapracowanych punktów, bez zapłaty, czy słowa wyjaśnienia. Jest to karygodne i skandaliczne, ze nawet moderacja tak zacnego forum, posuwa się do takich...Ach, brak mi słów na określenie, co to jest.

- No tak, podzielam. Sam dostałem takiego bana i jakoś nie płacze. Nie wiem o co mu chodziło.
- Wiesz, Michos ma dziwny światopogląd, wierzy, że świat powstał dlatego, że Gurwa uderzyła precla snopem mocy, który wybił mu dwie dziury w ciele i i iskiej, które stale wylewają się z precla powstało życie
- On wierzy, że ryba odejdzie z forum, ale cicho. Chociaż mógł by odejść...
- Ok, może już zakończymy, na pożegnanie tylko powiem: Śpieszmy się kochać blogowiczów. Tak szybko stają się matołami.
- Matołami? Tam bardziej pasuje Nidraxami.
- Debilami/dziećmi neo/trollami
Niepotrzebne skreślić

- Albo hetero
- Morda, zepsuty bisexie, znaczy ex-bisexie, no, więc już nie przedłużając, bo robi się flamewar: Do widzenia państwu.
- Pa ; ]
Komentarzy 6

Komentarze

stary
Aron Roar's Avatar
W sumie to nawet ciekawe.
Napisane 04-08-2009 10:44 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
stary
Aron Roar's Avatar
Cytuj:
Problem w tym, że nie mają się czym chwalić. Co to jest trzy, czy cztery ostrzeżenia..
My nie mieliśmy zamiaru się chwalić naszymi ostrzeżeniami, lecz pokazać, że nie jesteśmy taką recydywą za jaką nas wszyscy uważają.
Napisane 04-08-2009 12:49 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
Ja to tak odebrałem. •_•
Napisane 04-08-2009 13:29 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Aron Roar's Avatar
Zresztą, kto wpadł na pomysł, żeby zrobic wywiad z jakimś królikiem w dodatku HETERO! ;o
Napisane 04-08-2009 13:33 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
stary
Herbi_Oxyna's Avatar
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nidrax
Wpadłem na pomysł, żeby zmienić nieco sposób realizowania NTNT,
Eksperymenty przeprowadza się na królikach, nie wiedziałeś?
Napisane 04-08-2009 14:41 przez Herbi_Oxyna Herbi_Oxyna jest offline
stary
Nie liczy się ilość tylko jakość.
Napisane 04-08-2009 16:14 przez Mr.Pszczola Mr.Pszczola jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Herbi_Oxyna

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:03.


Powered by vBulletin 3