Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Dao

Notki

Nox guild of Nerana.
Bez kategorii Wpisy bez kategorii
stary

Skills.

Napisane 09-10-2008 23:03 przez egg
Nareszcie!

Po długich męczarniach i wytworzeniu astronomicznych ilości enchanted spear'ów udało mi się wbić 18 mlvl ;>


Po tym jak przeniosłem się w kwietniu na server non PvP chciałem bardzo mieć 'swoją starą' postać (83 RP 88/67 18mlvl) na tym serwie, z dniem dzisiejszym dogoniłem mlvl starej postaci.

Niektóre skile mam nawet wyższe :>

Na chwilę obecną 65 RP 85/70 18 mlvl (28%/3% do awansów ;>)

Łącze już nie fisiuje,...
egg's Avatar
egg
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 6 egg jest offline
stary

Wizyta u.... dentystki!

Napisane 30-09-2008 15:21 przez egg
Huh, dłuuugo tam nie byłem ale niestety ból zęba sprawił że muszę odwiedzić tego uwielbianego przez wszystkich lekarza.

Okazało się że gabinet w którym byłem poprzednio jest w remoncie, w innym musiałbym długo czekać to moja lepsza połówka powiedziała że może zadzwonię do jej dentystki.
I tak zrobiłem wczoraj - wizyta była na dziś i jeszcze działa znieczulenie ;>

Pani która dokonywała zabiegu okazała się młodą i miłą osobą która podeszła bardzo profesjonalnie do...
egg's Avatar
egg
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 egg jest offline
stary

Z deszczu pod rynnę.

Napisane 23-09-2008 12:13 przez egg
Jakbym mało denerwował się na swojego ISP to dziś elektrycy zapewnili mi nowa porcję wrażeń.

Jak myślicie, co zrobili?
Tak! Bzzzzyt. Na szczęście tym razem bez deada ale przeboje jakieś ostatnio mam jak chcę sobie pograć.
Jedną przerwę w dostawie prądu jeszcze bym przecierpiał ale 3 pod rząd w ciągu 25 min.

W takich chwilach chciałoby się posiadać albo lapka albo UPS'a.

Signed,
Dao
egg's Avatar
egg
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 egg jest offline
stary

Sposób na stres?

Napisane 22-09-2008 23:36 przez egg
Znacie jakieś dobre? Proszę piszcie w komentarzach.


Ja po tym jak przeczytałem na tibia.pl o możliwości złowienia rybek http://tibia.pl/poradniki/1574822
W RL jakoś nie przepadam za nadziewaniem robala na haczyk, no i te poranne wstawanie... przynajmniej złowiłem wszystkie rybki o których mowa w tym poradniku ;>

Signed,
Dao
egg's Avatar
egg
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 12 egg jest offline
stary

Dead

Napisane 22-09-2008 17:47 przez egg
Sep 22 2008, 16:37:55 CESTDied at Level 61 by a slime


Heh. Fajnie. Postanowiłem skoczyć sobie trochę poexpać no i co się stało? Orange Freedom znów mnie zaskoczyło. Na expie po prostu zdechło. Restart + ponowne połączenie sprawiło że jednak dostałem dzięki ISP bilecik do temple.


Pozdrawiam wszystkich którzy kur... i pier... i je... swoich ISP przez których zaliczyli deada.


Signed,
Dao
egg's Avatar
egg
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 5 egg jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:44.


Powered by vBulletin 3