Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Blog Michosa

Notki

Garalia Opis świata, zapisy na sesję itp itd etc.
stary

Garalia-opis państw

Napisane 27-01-2009 19:32 przez Michoss
Aktualizowano 29-01-2009 21:31 przez Michoss
O ile w większości forumowych RPGów opisuje się miasta, w Garalii, gdzie jest ich ponad 50 (nie wliczając wsi) byłoby to zbyt nudne i monotonne. opiszę więc jedynie 16 państw, oraz ich stolice.

Mapa polityczna Garalii

UWAGA!
Ukryty tekst:
Przy każdym państwie zapisuję strukturę rasowo-gatunkową wewnątrz niego. Może ona nie być zrozumiała na pierwszy rzut oka. Zapis wygląda mniej-więcej tak:
L>Os>Oz
Oznacza to, że w pastwie jest najwięcej ludzi (wszystkich
...
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Napisane w Garalia
Komentarze 23 Michoss jest offline
stary

Garalia-Gatunki i Rasy

Napisane 24-01-2009 22:14 przez Michoss
Aktualizowano 30-01-2009 06:45 przez Michoss
W Garalii żyją w sumie 4 rozwinięte gatunki człekokształtne. Każdy z nich dzieli się jednak na kilka specyficznych ras, które rozwijały się w rożnych warunkach. Są to:

1) Czlowiek
Ludzie zamieszkają aktualnie prawie cały teren Garalii. Są drugim po gigantach najbardziej zróżnicowanym rasowo gatunkiem.
1.1) Człowiek Prosty
1.1.1) Człowiek Prosty Biały
Najzwyklejszy, znany nam białoskóry Homo Sapiens rozwijał się na wyspie Paton. Nie ma żadnych cech odróżniających...
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Napisane w Garalia
Komentarze 14 Michoss jest offline
stary

Garalia, opis swiata

Napisane 24-01-2009 06:57 przez Michoss
Aktualizowano 25-01-2009 16:49 przez Michoss


Garalia to archipelag trzech dużych, oraz kilkudziesięciu niewielkich wysepek lezący na Oceanie Insaya, na planecie Zarion.



Zarion jest czwarta planetą od Słońca, Ziemią, w innym, nieznanym nam zakresie czasoprzestrzeni uniwersum. Jej historia jest podobna do Ziemskiej, do momentu, w którym potężna fala pochodzenia kosmicznego uderzyła o powierzchnie planety. W każdym razie, do dziś dwa księżyce...
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Napisane w Garalia
Komentarze 6 Michoss jest offline
stary

Garalia-Ogólne Info

Napisane 24-01-2009 05:37 przez Michoss
Garalia to tworzony przeze mnie świat fantasy. Jest rozbudowany, ma trochę oryginalnych pomysłów i łamie stereotypy. Na początku planuje dać opisy świata, państw, ras (oraz gatunków) oraz kilku ciekawych rzeczy. Gdy wszystko będzie gotowe, mam zamiar prowadzić sesje RPG. Przez najbliższe kilka dni będzie można jednak jedynie poczytać.

Z racji iż Rothes wprowadził terro...Erhm, gardło mnie boli. Oczywiście, że miałem na myśli że Rothes pilnuje porządku i dba o łatwość używania forum....
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 3 Michoss jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:36.


Powered by vBulletin 3