Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Pożegnanie.

Napisane 09-09-2008 15:59 przez Suhayl
Aktualizowano 09-09-2008 16:01 przez Suhayl
Chciałem się... Pożegnac. Tak, własnie to. Chciałem pożegnac sie ze wszystkimi, którzy kiedykolwiek pomogli mi przy tworzeniu moich fakeów, oceniali je i komentowali. Poz atym, żegnam wsztskich, których nie miałem okazji poznać. Mam nadizeję, że staniecie się dbrymi fake'owcami, tak jak ja, przestałem być słabiakiem i wyciagnąłem sie na niezly poziom. Dla zainetesowanych... Wybrani Przez Klucz. Tak więc... Nie wiem co napisać.
Podziękowania dla:
- X-Zero
- Sezu
- Veruis...
Suhayl's Avatar
Użytkownik Forum
Komentarze 14 Suhayl jest offline
stary

JU AR Det!

Napisane 20-06-2008 19:49 przez Suhayl
Mam animowanego affka. A teras nje fikać bom zuy i mhroczny pan death.
Suhayl's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 7 Suhayl jest offline
stary

Wakacje... Prymus 2008... nowy iPod

Napisane 20-06-2008 19:35 przez Suhayl
No tak... Z dniem dzisiejszym zaczęły się wakacje. A co, jutro wyjeżdżam.

Jestem prymusem mojej szkoły, mam nagrodę od prezydenta. A co, chyba mogę.

Nagrodą jest nowy iPod z 4GB pamięci. Zamiast polskich znaków mam chińskie (NIE JAPOŃSKIE!!) znaczki. A co, książkę sobie wrzuciłem.

Ogólnie jest zajedwabście... Jutro idę sprawdzić, czy mnie wzięli do gimnazjum. A co!
Na 9 rano... Może napisze jeszcze wykład, ale nie wiem. Spróbuję.
...
Suhayl's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 12 Suhayl jest offline
stary

Wykład 2. Demony podstawowe.

Napisane 17-06-2008 15:44 przez Suhayl
- No tak… Witajcie, uczniowie. Zajmijcie miejsca. – powiedział młody chłopak wkraczając do sali. – Dziś zajmiemy się aspektem Demonów. Zapewne wyróżniacie istoty takie jak „Demon” „Orshabaal” I inne? Otóż, zajmiemy się innym rodzajem demonów. Tymi, które są możliwie bardziej niebezpieczne od nich. – w tym miejscu, zielonowłosy chłopiec wyszedł na środek sali i zajrzał do Grimore’u(Księgi Magii). Nakreślił na ziemi kredą krąg i odstąpił kilka...
Suhayl's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Wykłady...
Komentarze 1 Suhayl jest offline
stary

Wykład 1 - Podstawy Nekromancji.

Napisane 14-06-2008 12:22 przez Suhayl
Witajcie, witajcie… Szybko, zajmować miejsca, nie mamy dużo czasu! Strażnicy mogą się pojawić w każdej chwili, a tego chyba nie chcemy? No więc, będę was uczył o ciemnych aspektach magii. Jest nas niewielu, więc nie powinniście mi przeszkadzać.
Zajmijmy się podstawowym problemem – nekromancją. została zakazana w roku 1899, ale czy wszyscy muszą stosować się do zasad? Oczywiście że nie. Jeśli uważasz, że to co robię będzie niesłuszne lub niebezpieczne, masz rację. Możesz odejść,...
Suhayl's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Wykłady...
Komentarze 4 Suhayl jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:05.


Powered by vBulletin 3