Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl

Notki

Blogi użytkowników Forum Tibia.pl
Losowy wpis jaskinia nonsensu
Maniak69's Avatar

Do ludzi, którzy mówią że brak mi samooceny i dystansu do swej osoby

Napisane 04-08-2009 18:32 przez Maniak69
Cóż...
Wieki temu, napisałem artykuł o sobie na INCwiki. Jest obiektywny, oraz niesamowicie skromny w ocenianiu moich zasług dla ludzkości. Oto i on:
[url]http://innominecredimus.com/incwiki/index.php/Likop[/url]

[B][SIZE="6"][CENTER]Likop[/CENTER][/SIZE][/B]
Jedna z najznakomitszych osobistości w historii INC. Dokładna data jego przybycia jest nieznana, przyjmuje się jednak, że był to 2006.06.06. Sam o sobie mówi, że wie o grze więcej niż niektórzy admini. Tajemnicą jest to, czym on jest - niektórzy twierdzą że takim kolesiem jak ty czy ja, tajemniczym marsjaninem z końca galaktyki, a jeszcze inni głosują za tym że jestem, tfu tfu on jest botem ewentualnie bytem astralnym.

[CENTER][I][SIZE="5"]Konkurencja z Heliasem[/SIZE][/I][/CENTER]
Uważa się, że Likop wie o grze więcej niż admini. Okresowo poziom zbliżony do Likopa, ale zawsze niższy udawało się uzyskiwać Heliasowi. Ich wzajemna nienawiść przyczyniła się do rozwoju gry. Likop zwyczajowo nazywa Heliasa "Drań"(czasem podobno mówi o nim "Drugi o wiele głupszy Likop", ale nie zaobserwowano takiego przypadku). Przyjmuje się, że "drań" to tłumaczenie słowa "helis" z jakiegoś starożytnego zapomnianego języka, którym według legendy nadal potrafi posługiwać się Likop. Helias nazywa Likopa "Drogim Likopem".
[CENTER][SIZE="6"][B]
Grzybki Likopa[/B][/SIZE][/CENTER]
Przyjmuje się, że Likop hoduje halucynogenne grzyby. Według niektórych pozyskuje z nich Likopen, który służy mu za paliwo (według teorii, że Likop jest botem). Alakhaine nie dopuścił do popularyzacji technologii pozyskiwania energii odkrytej przez Likopa, ponieważ doprowadziłaby do kryzysu w przemyśle naftowym. Okresowe odejście Likopa spowodowało w INC problemy wywołane brakiem dostaw halucynogennych grzybów i brakiem Likopenu. Jak zaobserwowano, mniej więcej tydzień po powrocie Likopa zwiększyła się znacząco przepustowość serwera, a latające żyrafy i różowe słonie, na tęczowej skórce forum, to tylko mały nieznaczący efekt uboczny.

[B][CENTER][SIZE="6"]Osiągnięcia[/SIZE][/CENTER][/B]
Wynalazł pisanie w stylu Likopa, będące pomieszaniem stylu zajaranego ćpuna, prachetta, pokemona i filozofa. Przez prawie rok odpowiadał na pytanie na GG i nie zwariował, choć zostało mu po tym zwracanie się do ludzi na początku rozmowy przez GG "Witaj drogi człowieku! W czymże mogę ci pomóc?" i wrzeszczenie gdy usłyszy ,,poklikash?!". Poza tym, to jedyny człowiek który zbanował sam siebie i posiada gdzieś pre-system walki do INC. Bardzo wiele jego idei zostało dodanych do INC i zdecydowanie miał on wpływ na jego całokształt. Wynalazca Wielkiej Poziomej Lini
[B][CENTER][SIZE="6"]
Kariera
[/SIZE][/CENTER][/B]Przybycie Likopa do INC pozostaje tajemnicą, jednakże świadkowie datują założenie jego konta na 2006.06.06. Od początku wyróżniał się wyjątkową inteligencją (to nie jest sarkazm, serio!) i poszanowaniem innych graczy. Pomimo PRZEOGROMNEJ wiedzy teoretycznej, nigdy nie osiągnął poziomu powyżej 25, głównie przez braki czasu. Był przez jakiś czas Helpdeskiem (za Garasa, który był dostępny dokładnie 2 razy i potrafił odpowiedzieć głównie ,,eee... a co to jest?", albo ,,a idź ty zapytaj się Alaka")

[B][CENTER][SIZE="6"]Sponsoring[/SIZE][/CENTER][/B]
Ten artykuł jest chroniony znakiem Likopa, był pisany przez likopa i sponsorowany jest przez Wielką Poziomą Linię.
----------------------------------------------
-----------------------------------------------
O! Ma nawet siostrę bliżniaczkę!
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    There are no recent entries to display.
    There are no recent comments to display.
Znajdź więcej...

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:40.


Powered by vBulletin 3