Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Ptakuba

Notki

Oceń

Upadek fake'ów

Napisane 29-06-2008 17:38 przez Ptakuba
Aktualizowano 29-06-2008 17:39 przez Ptakuba
<to ma być coś w rodzaju ćwiczenia pisania (bo muszę, zamierzam napisać większe opowiadanie nie wychodząc na pośmiewisko), dlatego tak do tego podszedłem - klimat średniowieczny >

Piszę to, by zwrócić uwagę na upadek miasta Feyk'y. Król nawet nie spogląda na naszą wioskę, będąc zajętym poprawianiem swojego wizerunku i marnymi próbami naprawienia sytuacji swego królestwa, zaś baronowie i władze miasta nie zwracają uwagi na napady, grabieże, rzezie i gwałty zbiorowe wciąż będąc w podróżach celem wzbogacenia się. Nie możemy liczyć na jakąkolwiek pomoc, zaś napady trolli stają się coraz częstsze i choć nauczyliśmy się już wszyscy bronić przed nimi, to wciąż wyrządzają wiele szkód. Jedynym pocieszeniem jest to, że miasto jest zamieszkane coraz rzadziej, co sprawia, że napady te są mniej bolesne... w ogólnym rozrachunku państwa. Dla nas są o wiele gorsze, gdyż musimy patrzeć jak cały dobytek naszej osady niszczeje i jest rozkradany. Ludzie i demony, magowie i barbarzyńcy, katolicy, sataniści i preclanie, zjednoczmy się by pokonać wroga! W jedności siła!
Komentarzy 4

Komentarze

stary
ErAgOg's Avatar
Gwałty zbiorowe rox!
Napisane 29-06-2008 19:16 przez ErAgOg ErAgOg jest offline
stary
Wiem xD Nie mogłem się powstrzymać
Napisane 29-06-2008 20:28 przez Ptakuba Ptakuba jest offline
stary
GargoinX's Avatar
Fajne! preclanie x*
Napisane 13-10-2008 14:38 przez GargoinX GargoinX jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Cytuj:
jedności siła!
Nie prawda, bo w gównie siła... czy tam kupie, co to za różnica ;/

Fajnie. [ znak? ]
Napisane 13-10-2008 14:56 przez X-Zero X-Zero jest offline
 

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:14.


Powered by vBulletin 3