Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > dybos

Notki

Oceń

Co za syf!!!!

Napisane 26-06-2008 12:17 przez dybos
Dostałem komenta, że na Eterni burdel i racja.
Mówicie o klimacie w Tibi?????
To sami go twórzcie!!!!!
Pożyczyłem kolesiowi bohy z gildi do której sam mnie przyjął dostałem w zamian hailstorm roda pod zastaw po czym koleś z kumplami ujebał mnie, gdy poszedłem mu pomóc w queście. I co to jest ten klimat niestety powrót Tibi choćby i 7.1 nic nie da bo ludzie już nie grają w Tibię po to by się bawić i poznawać ludzi tylko po to by oszukać i najlepiej potem sprzedać na allegro kolejnemu dzieciakowi, którego potem zabije. Strona tibia.pl lub wikipedia tibijska nie służą by poznać jakiś tam mit Tibijski czy quest, ale po to by znaleźć lesze miejsce żeby pk-ować.
Niestety galopujący konsumpcjonizm dopadł i Tibię i nie liczy się przyjemność tylko to, że koleś ma bohy . Kiedyś jak ktoś się czymś pochwalił to nie myślałeś o tym jak mu to zajebać tylko na jakiego potwora iść by zarobić, wbić lvl by go dogonić.
Oczywiście zaraz się pojawią komentarze live is brutal etc. etc. Tak ale Tibia to nie live, a gra towarzyska gdzie chodzi o dobrą zabawę!!!!!!!!!!
Na koniec gdy to przeczytacie zastanówcie się w jaką Tibie chcecie grać. I najlepiej przyjmijcie zasadę traktuj innych tak, jak chciałbyś byc traktowany.
Pozdro Dybos
P.S. Myślicie, że jestem nOObem, że pożyczyłem kolesiowi bohy????
Może i jestem naiwny ale przez 2 dni, które ostatnio grałem starałem się stworzyć wokół siebie klimat jaki chciałem by panował wszędzie, więc dlaczego koledze z gildii miałbym nie pożyczyć bohów????
Komentarzy 6

Komentarze

stary
Nom, święta racja. Ssij, Tibio.
Napisane 26-06-2008 14:35 przez Ptakuba Ptakuba jest offline
stary
Tym's Avatar
W sumie ja świadkiem upadku tibii, nie byłem - zbyt krótko gram, ale to co się tobie zdarzyło, to rzeczywiście chamska sytuacja, dzisiaj trudno znaleźć ludzi z którymi można jeszcze czerpać rozrywkę z tej gry.
Napisane 26-06-2008 16:07 przez Tym Tym jest offline
stary
Moim zdaniem masz calkowita racje, co do pk na wiekszosci serwerow pvp jest wiecej pk teamow niz gildi...
A gildie? Parodia, jedna z "gidli" na Pandori, jak przyjeli mojego kumpla prawie wyc***** go na pacca...
Tez nie widzialem upadku Tibi, ale im dluzej gram tym bardziej widze ze jest coraz gorzej =/
Napisane 26-06-2008 16:28 przez Dodo360 Dodo360 jest offline
stary
Zamne's Avatar
pozyczyles boszki? gz zaufania, sam pamietam jak kiedys na DC 40 knight mnie prosil o party na test hita, po ok. 15 minutach dalem sie przekonac i test hit za ok. 100 wszedl. po czym ten knight za zaufanie dal mi pochodzic 5 minut w bohach ) oczywiście mu je oddałem
Napisane 27-06-2008 13:54 przez Zamne Zamne jest offline
stary
Ja już w tibie nie gram bodaj 3 lata ^^
Doceniam twoją chęć stworzenia klimatu, ale to nic nie da :/
Napisane 02-12-2008 20:03 przez Bluray Bluray jest offline
stary
sphinx123's Avatar
Omg, krocze swojej dziewczyny też udostępniasz kolegom z gildii? Też mi budowanie klimatu, pożyczanie itemów
Napisane 02-12-2008 21:01 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga dybos

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:23.


Powered by vBulletin 3