Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Caruel

Notki

Oceń

Czwartek Trzeci dzień Styczniowy

Napisane 03-01-2008 20:01 przez Caruel
elo.
jak co dzień wchodzę na te forum w poszukiwaniu śmiesznych filmów itd.
dziś jednak użytkownicy tego forum przeszli sami siebie co zmusiło mnie do napisanie w tym jakże głupim blogu (wogóle nie wiem po co to dodawali ... ale jak to się mówi " nie ważne "), ale jak widzę jak ktoś wyskakuje z tytułem że rat ma 500 hp to już chyba przesada. No nic ściągam film, odpalam rozglądam się po moim ekranie no jest coś jakiś mag czy coś patrze w górny lewy róg i jest ten niby rat, ale czytam nazwy a tu "Cave Rat" tu już sie zdenerwowałem. Otwieram battle list a tu paręnaście " ratów" i ktoś taki wielce podniecony że jest ponad 500 hp jak po update sumują się hp na jednym sqm tak jak combo u potworów.. (zaraz mi wyskoczy że po update nie ma combo tu chodzi mi o to że combo od kilku potworów czyli łączna suma obrażeń), a wystarczy tylko troszkę pomyśleć ale widzę że dla nie których to sprawia wielkie kłopoty... no ale nic do tego trzeba przywyknać na tym "forum" i tego raczej żaden rząd nie zmieni ehh (bez żadnych aluzji) Pozostaje się tylko cieszyć życiem w rl chociaż i tu sie nie za bardzo układa ale to już moje prywatne sprawy.

ps.
Jak ktoś to przeczyta całe to mu pogratuluje ;D
Komentarzy 3

Komentarze

stary
P.R.O.S.T.O.'s Avatar
Przeczytałem całe i czekam na gratulacje

Pozdro!
Napisane 13-01-2008 01:03 przez P.R.O.S.T.O. P.R.O.S.T.O. jest offline
stary
Caruel's Avatar
hahaha gz gz gz jesteś moim idolem )
Napisane 28-01-2008 22:06 przez Caruel Caruel jest offline
stary
Kiełek's Avatar
tobie kłopoty sprawdza oglądanie filmów, które komentujesz ;;;;;;;;;;;;;;;;;
Napisane 15-04-2008 19:52 przez Kiełek Kiełek jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Caruel

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:38.


Powered by vBulletin 3