Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Marsseel

Notki

Oceń

Machine Head supportuje Metallice. ;/ ? i ogólna koncertowa lipa w naszym kraju ;//.

Napisane 29-03-2008 18:55 przez Marsseel
Jak pewnie wielu z was wie w maju odbędzie się koncert Metallicy w Polsce. Za "Metą" nie przepadam, a wkurzyli mnie jeszcze bardzej kiedy się okazało, że supportem będzie świetny zespół Machine Head. Gdybym pojechał to gwiazdą wieczoru były dla mnie właśnie MH. Z drugiej strony szkoda mi pieniędzy na niepełnowymiarowy koncert.
Kolega ma na sprzedaż jeden bilecik po normalnej cenie (bo normalną drogą już nie można nabyć ticketów) i czeka jeszcze tydzień na moją decyzję. Wciąż borykam się z dylematem jechać czy nie jechać

Poza tym chciałbym wyrazić moje ubolewanie na tym że w Polsce mniej znane ale równie dobre zagraniczne kapele występują rzadko jako gwiazdy wieczoru. Np. W tym roku na metalmanii grał The Dillinger Escape Plan, który bardzo lubię, ale przecież ten zespół w ogóle nie pasuje do klimatu imprezy. Przez to nie pojechałem ich zobaczyć, a bardzo bym chciał bo ich koncerty to pełna czaderka.
Komentarzy 3

Komentarze

stary
Johnny121's Avatar
Nie jest tak źle. Down już był. Ma być Metka, Ironi, Testament i chodzą pogłoski o Municipal Waste.
Napisane 30-03-2008 23:44 przez Johnny121 Johnny121 jest offline
stary
Cloudres's Avatar
Jak mówisz że nie ma dobrych wydarzeń to albo jesteś ograniczony na jeden bardzo niszowy gatunek albo się najnormalniej w świecie nie znasz...
Jak można powiedzieć że lipa jak grają takie tuzy jak np. of Montreal, Jose Gonzales, The Hives, CSS, PJ Harvey, MIA, Clinic... CZŁOWIEKU ROZEJRZYJ SIĘ!!! Z koncertami w Polsce coraz lepiej a Ty tu z lipą wyskakujesz... A z tego co było niedawno to zajebiaszcze przecież są grupy The Ocean czy Chimaira... Ty chyba czytasz teraz rocka stary...
Napisane 31-03-2008 22:02 przez Cloudres Cloudres jest offline
stary
Marsseel's Avatar
Wiem o tych wszystkich eventach ale żaden mnie nie jara. A ograniczony nie jestem. Jadę w tym roku na Claptona i Metallicę(dla machine head wprawdzie ale jadę ;p) i zastanawiam się nad The Police, ale to dla mnie za mało.
Napisane 05-04-2008 19:05 przez Marsseel Marsseel jest offline
 

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:07.


Powered by vBulletin 3