Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

Muj kolerzka [char]Boytano[/CHAR] zrobil sobie bloga to ja terz chcem byc fajny! i wiec jak postanowilem ten tego ten zrobilem! Jak karzdy morze to ja terz!
stary
Ocena: 8 głosów, 3.00 średnia

Rozprafka na temat dlaczego wiks jest zydem i jego komentarz!

Napisane 27-02-2008 02:32 przez Herezjusz
Aktualizowano 27-02-2008 11:13 przez Herezjusz
Oturz postanowilem i tak jak postanowilem to zrobilem a mianowicie
wytumaczylem koledze psowi-wiksowi [CHAR]vixz[/CHAR] dalczego jest zydem....... ostal sie tylko jego komentash

Vixz: I jak mozesz to zamknij ryj bo nie mam ochoty na jakies uswiadamiajace mnie ze jestem zydem rozmowy
Zbanowany
Komentarze 1 Herezjusz jest offline
stary
Ocena: 7 głosów, 2.71 średnia

Chlanie z Wiksem :( :(

Napisane 27-02-2008 02:19 przez Herezjusz
oturz przydarzylo mi sie [CHAR]Mic Pic[/CHAR] dzielnemu pe-ka-palkowi pic alkohol razem z wiksem [CHAR]Vixz[/CHAR]i to niestety siem powturzylo drugi raz on terz jest pe-el oturz za pierwrzym razem zayebalem mu jego pancesh helm (ktury byl chelmem niwona [CHAR]Neavon[/CHAR] tesz rycesza i tez polaka) nogawice i wogole wszystko dalem to dla boytano ktury niestety mu to oddal, ale nie zrobil by tego gdyby wiedzial rze WIKS W sposup skrajnie bez czelny zerzre mu gyrosa na...
Zbanowany
Komentarze 2 Herezjusz jest offline
stary
Ocena: 8 głosów, 2.88 średnia

Bajeczka na Pe-Ka-Noc

Napisane 26-02-2008 21:27 przez Herezjusz
Aktualizowano 27-02-2008 02:19 przez Herezjusz
Yo ziomkhi! opowiem teraz pszypowiesc o tym jak nastapilo pierwsze random peka legendarnej gildi pekierskiej na nebuli (Mhtt) Nom wienc jazda!

Pewnego razu mlodzi pekierzy: Niwon, Suki, Rozqu, Arczi, Ares, Antias, Links wel milorzomb oraz Wiks (niestety przypaletal siem bo poczul zapah kieubasy niesionej przez Niwona ) nie wiedzieli co poczonc wiec udali siem do slawnego medrca [CHAR]Boytano[/CHAR] kturemu zadali pytanie: "O wielki pekencjuszu ekspimy...
Zbanowany
Komentarze 11 Herezjusz jest offline
stary
Ocena: 8 głosów, 3.00 średnia

Muj start na Nebulańskiej ziemji!

Napisane 26-02-2008 16:37 przez Herezjusz
Aktualizowano 26-02-2008 20:50 przez Herezjusz
Jestem [CHAR]Mic Pic[/CHAR], i moi koledzy [CHAR]Vixz[/CHAR][CHAR]Elandilas[/CHAR]i[CHAR]Boytano[/CHAR] (fsyscy som) namuwili mnie rzebym zaczol grac i pekowac razem z nimi na Nebuli, a zaczolem gdy boytano mial bana za peka na 30dni i nie mogl juz pekowac wiencej do a zeby mu konta te cipy z softu ine usuneli jednak miau on innom postac pekierskom, a mianowicie maga o imieniu Mordownick (paine swiec jego dószy bo on rooka zalapal ) kturym to na 11 lewewlu na moich oczach zlozyl...
Zbanowany
Komentarze 8 Herezjusz jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:06.


Powered by vBulletin 3