Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Hodal

Notki

Oceń

Syf na forum.

Napisane 08-06-2008 01:02 przez Hodal
Wielokrotnie poruszany temat... ale czasami mi się zdaje, że na Torgu jest większy porządek niż tu. Strajk modków a jak jakiś użytkownik coś zaproponuje to odrazu zamykają mu temat w przeciągu jednego dnia bez solidnych argumentów z bylejaką wymówką... A, np na usunięcie postów 1 kolesia w Only Kyrze ( było w sumie chyba 8 postów średnio po 2 keye w jednym ) trzeba mimo raportów czekać było kilka dni ...
Support - aktywność supportu również jest hujowa. Np taki neopostman - w co 2 jego poście widać coś typu "było" "szukaj" ok, rozumiem, że może nudzić ciągłe powtarzanie tego samego jednakże widuję pare osób z supportu, które po prostu odpowiadają, pomagają bez zbędnych wyzwisk tych osób od niewiadomo kogo. Uważam, że z tych osób z supportu powinni wyłonić modków. Chociaż na załóżmy miech próby a jak po tym miesiącu zostanie przyjęta i zacznie się o*******ać to wywalić i wziąć następnych. Tak można nawet w kółko i będzie porządek. Pewnie po tej notce mnie wiele osób ochrzani ale wali mnie to ;P To mój blog i mówie/pisze to co myśle ;]
Komentarzy 10

Komentarze

stary
Slythia's Avatar
Nie oceniaj calego supportu jak neopostmana ; ). Nie wszyscy sie tak zachowuja.... Poza tym, co mamy wiecej robic?
Napisane 08-06-2008 01:47 przez Slythia Slythia jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Hyh... Jeszcze jakiś czas temu uważałem że dział fake upadł i potrzeba kogoś, kto by mógł się nim zająć... Teraz jest lepiej, chociaż jest kilka durnych tematów ;D
No dobra, to trochę było nie na temat.
W sumie to na forum ograniczam się do działu Fake xD No oprócz tego obowiązkowo OWiON i RPG ^^ Ale kurde, jak widzę przez 6 działów te same posty(te najnowsze)...tak, te z keyloggeremami czy czym tam... to krew mnie zalewa ;<
Oczywiście jakby jeszcze pozostało na jednym temacie to cały dział ( Fake xd ) był zaspamiony tym - w każdym temacie po jedna wiadomość o.0
A tak po za tym to na forum jest syf... Najbardziej mnie dobija temat w którym 50% postów to durne wiadomości jak z jakiegoś Shoutbox'u, a w dodatku aktywnie udziela się w nim moderator...
Napisane 08-06-2008 02:01 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Rybzor's Avatar
2@up
A szkoda, że nie wszyscy
Cytuj:
Support - aktywność supportu również jest hujowa. Np taki neopostman - w co 2 jego poście widać coś typu "było" "szukaj" ok, rozumiem, że może nudzić ciągłe powtarzanie tego samego jednakże widuję pare osób z supportu, które po prostu odpowiadają, pomagają bez zbędnych wyzwisk tych osób od niewiadomo kogo.
A czego oczekujesz od supportu? Nikt nie napisał, że mają jakiś obowiązek pomagać na forum. Support istnieje, aby wiadomości na stronie były aktualne i najlepszej jakości, nikt ich nie przymusza do udzielania się na forum, to już ich 'prywatna sprawa'.

btw

Cytuj:
Nie oceniaj calego supportu jak neopostmana ; ). Nie wszyscy sie tak zachowuja.... Poza tym, co mamy wiecej robic?
Zobacz fragment który wyżej zacytowałem i sprawdź, czy on ocenia cały support.
Napisane 08-06-2008 02:01 przez Rybzor Rybzor jest offline
Aktualizowano 08-06-2008 02:03 przez Rybzor
stary
Slythia's Avatar
Dobra, nie ocenia... Masz racje...

"Stylu" neopostmana i tak nie moge nawet zaakceptowac. Nie wiem, czemu... Stad tez ma reakcja.
Rozumiem, ze nie mamy obowiazku pomagania, lecz... Powinnismy utrzymywac jakis poziom, nieprawdaz?
Napisane 08-06-2008 02:06 przez Slythia Slythia jest offline
stary
Rybzor's Avatar
Oczywiście, powinniśmy i on go utrzymuje. Jak zwykle Twoja unsympatia do jakieś osoby przekreśla wszystkie jego zalety. W Twoim przypadku to powszechne, Lidziu ; p.

(przykladem może być moje "btw")
Napisane 08-06-2008 02:08 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
Slythia's Avatar
Dziękuję ; ). Lecz musiała się ona skądś wziąć, mam racje?
Napisane 08-06-2008 02:31 przez Slythia Slythia jest offline
stary
Rybzor's Avatar
Nie wiem, nie wnikam, w końcu masz prawo, a mnie to ni ziębi, ni grzeje : )
Napisane 08-06-2008 02:38 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
Slythia's Avatar
Mam tylko nadzieję, że mylę się w mej ocenie... Lecz... Czy to w ogóle możliwe? Zła ocena zachowania?

Fajny sposób na rozmowę ; ).
Napisane 08-06-2008 02:39 przez Slythia Slythia jest offline
stary
Rybzor's Avatar
Nie, niemożliwe, w końcu Ty się nigdy nie mylisz : OOO
Napisane 08-06-2008 12:14 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
Hodal's Avatar
Wiem jakie ma obowiązki support, jednakże ile trzeba było czekać na uaktualnienie infa po Zimowym up'ie 08 na tyle osób z supportu ? To też daję troche do myślenia
Ale se czat zrobiliście xD
Napisane 08-06-2008 13:03 przez Hodal Hodal jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Hodal

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:18.


Powered by vBulletin 3