Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Blog Gargoina

Notki

Oceń

Jestem evul czyż nie?

Napisane 04-01-2008 12:57 przez Gargoin
Joke oczywiście xP To mój pierwszy wpis bloga i nei wiem o czym napisać... hmm... nie wiem! muahahha xD

Wesoła nowina! Precel umarł! Ale Caban nadbałtycki go wskrzesił :/ Co o tym myślicie? Gadać! xD
Komentarzy 25

Komentarze

stary
Philozof_'s Avatar
Miałeś się tu już nie pojawiać.
Widać jaki jesteś niesłowny.
Do tego plagiatujesz mój pomysł z ocenianiem opisowym.
Żal mi cię.
Napisane 04-01-2008 18:32 przez Philozof_ Philozof_ jest offline
stary
Gargoin's Avatar
Hę? Od kiedy krytykowanie jest plagiatem? Jak ci przeszkadzam to nie patrz na mój nick... nudziło mi się to wróciłem ;) Jedyną żałosną osobą na tym forum jesteś ty ;) Miłego dnia.
Napisane 04-01-2008 19:27 przez Gargoin Gargoin jest offline
stary
Philozof_'s Avatar
Pisałeś, że już na tym forum nie zawitasz.
Kłamstwo.
A plagiatem jest podobne ocenianie jak ja. Znajdź sobie swój styl, a nie parodiujesz innych. Do tego ci to nie wychodzi. Ośmieszasz się robiąc sceny typu "Omg! Nikt mnie tu nie lubi! Mój fake się nie podoba! IDĘ SOBIE!".
Moim zdaniem masz góra 11 lat.
Napisane 04-01-2008 21:23 przez Philozof_ Philozof_ jest offline
stary
Gargoin's Avatar
Aż nie chcę się kłócić z takim dzieckiem... uważasz, że mam 11 lat, a popatrz na siebie? Mówisz, że plagiatuje ocenianie fake'ów... A wedle czego mam oceniać fake'i jak nie fabuły i wykonania? A dodatkowe punkty to moja sprawa.
Druga sprawa. Pisałem, że kończę z fake'ami, a nie, że na tym forum nie zawitam - a nawet jak by, to co? Zabronisz mi wrócić? O, nie! Ratuuunku!
P.S. Lat mam 13.5 (trzynaście i pół ;) )

Dobra noc.
Napisane 05-01-2008 00:22 przez Gargoin Gargoin jest offline
stary
Philozof_'s Avatar
Gargoinie, głównie mi chodzi o robienie z siebie pępka świata. Właściwie to mało kogo na tym forum obchodzi czy jesteś czy nie. I próbujesz zrobić z siebie kogoś wielkiego tymi scenami :
"Och...napisz na forum.tibia.pl, że nie mogę robić już fake`u ".
To jest żałosne. A ocenianie wygląda tak jakbyś próbował mnie splagiatować. Przynajmniej w moich oczach.
A 13latka mi nie przypominasz. Chyba, że ostatnimi czasy zdziecinnieliście.
Napisane 05-01-2008 10:01 przez Philozof_ Philozof_ jest offline
stary
Gargoin's Avatar
Ekhmm.... po kolei.
Nie robie z siebie pępka świata... nie obchodzi mnie co ludzie o mnie myślą. A kilka osób jednak mnie lubi/lubiła: Hubkaa, Michoss, Matixek007, X-zero, Kashek666 (chyba), Pacz_knight i napewno jeszcze by się ktoś znalazł, więc stul dziób. Co do "tych scen" to nii próbuje zrobić z siebie kogoś "wielkiego". Po prostu obiecałem, że dokończe mojego fake'a, ale przez takich noobów jak, np. ty odechciały mi się fake'i. Ale moi kumple (patrz wyżej) uświadomili mnie, żeby nie rezygnował , więc wróciłem. Co do oceniania. Nie, nie próbuję cię plagiatować ;) Już kiedyś to zrobiłem i żałuje tego, i już nigdy się nie odwarze plagiatować. A w/g czego mam oceniać fake'i? Wg charyzmy i uroku? xD
Owszem mam 13 lat, ale już taki mój urok, że zachowuje się jak dziecko xD Baj baj maszkaro!
Napisane 05-01-2008 14:07 przez Gargoin Gargoin jest offline
stary
Michoss's Avatar
Philozof, z całym szacunkiem dla pojeb**ych blondynek, ale zachowujesz się jak poje**na blondynka, której koleżanka ma taką samą torebkę.
Skoro twoja metoda oceniania jest dobra, to czemu inni mieliby jej nie używać? Może od razu powiesz, że jak ty oceniasz w skali 1-10 to inni mają już oceniać w innej? Ba! Skoro ty oceniasz w skali numerycznej, to innym nie wolno, i mają już oceniać literkami.
Daj se siana.
Napisane 06-01-2008 09:41 przez Michoss Michoss jest offline
stary
Gargoin's Avatar
Poza tym, fake'a nie da się oceniać w inny sposób, niż fabuła i wykonanie.
Napisane 06-01-2008 13:16 przez Gargoin Gargoin jest offline
stary
Philozof_'s Avatar
Tylko tak Ci się wydaje, Gargoinie ^.^
Może z ocenianiem przesadziłem ;p
Ale dalej dla mnie próbujesz z siebie robić widowisko ;p
Napisane 06-01-2008 20:13 przez Philozof_ Philozof_ jest offline
stary
Gargoin's Avatar
Może i ty tak to widzisz, ale mnie nie obchodzi za bardzo co o mnie myślą ludzie, więc samo przez sie pokazuje, że nie robie z siebie widowiska.
Napisane 06-01-2008 20:24 przez Gargoin Gargoin jest offline
stary
Misza's Avatar
Michoss: IMHO Phil ma właśnie rację - jak ja zobaczyłem post Gagoina, od razu pomyślałem 'co ciota, własnego systemu nie może wymyślić'. Już nie mówię, że są te same kategorie (no, oprócz jednej), ale nawet tyle samo punktów na każdą z nich.

A Gargoin nie jest jedynym, który ostatnimi czasy próbuje się zrobić znany i elitarny. Dobrze, że Orce zrobiliśmy z Nadem już jakiś czas temu, bo do obsady braliśmy właśnie taką elitę... A teraz bohaterów byłoby więcej niż orców.
Napisane 07-01-2008 01:02 przez Misza Misza jest offline
stary
Gargoin's Avatar
Następny... Ludzie, nie chcę być "elitarny". Gówno mnie obchodzi czy jestem w dziale fake'i w elicie czy też jestem dnem. Robię fake'i dla siebie, a co do oceny to przesadzacie...

1.) Fabuła - ... to raczej nie jest wzięte od Philozofa_
2.) Wykonanie - ... to też nie...
3.) Punkty dodatkowe - tu mogło by się wydawać, że ściągnięte, ale tak nie jest, bo:
a.) On je dodaje normalnie do reszty i dopiero dzieli, kiedy ja wyliczam średnią i dopiero dodaje punkty dodatkowe (u mnie zaje**sty fake, może mieć nawet 13/10)
b.) Jego punktów dodatkowych jest chyba 5, gdy u mnie 3...
kontynuować? Nie, bo nie ma czego...

Ale, żebyście się ode mnie odczepili, oceniam w skali ~/5 ...
Napisane 07-01-2008 11:40 przez Gargoin Gargoin jest offline
stary
Philozof_'s Avatar
Gargoinie. Skoro byłeś pół roku na tym forum dlaczego gdy akurat ja się pojawiłem ze swoim ocenianiem zmieniłeś swój system?
A powyższy tekst brzmi jak reklama ;D

I nie, nie odczepimy się.
btw. Dzięki Misza ^^
Napisane 08-01-2008 16:35 przez Philozof_ Philozof_ jest offline
stary
Gargoin's Avatar
Ale mnie wkurzasz -.-' jak komarzyca - namolny i nie chce się odczepić =.=" Nie zrzynał bym z ciebie, bo cię nie lubię ;) i skąd wiesz, że wcześniej tak nie oceniałem? Prawda jest taka, że wcześniej nie oceniałem za bardzo fake' ów na poważnie... ale co za różnica? ....
Napisane 08-01-2008 18:16 przez Gargoin Gargoin jest offline
stary
Kup.Se.Musk's Avatar
Ale Wy problemami żyjecie ludzie. Niech sobie ma taki system. Przynajmniej autor fake otrzyma konstruktywną i czytelną opinię, więc po co wymyślać setki, dziwacznych systemów oceniania, jeżeli można posługiwać się jednym, zrozumiałym dla człowieka?
Napisane 08-01-2008 23:43 przez Kup.Se.Musk Kup.Se.Musk jest offline
stary
Właśnie!!

Wie ktoś, co się dzieje z userem o nicku: Caban Nadbałtycki?
Dostał bana, ale czy nie wypowiada się tu pod innym nickiem? Jak ja zaczynałem na tym forum to Caban jawił mi się jako jeden z mądrzejszych userów.

Wie ktoś coś o nim?
Napisane 15-01-2009 17:59 przez Wielkimanitu Wielkimanitu jest offline
stary
GargoinX's Avatar
Byłem fajny. ;>
Napisane 21-05-2009 16:30 przez GargoinX GargoinX jest offline
stary
Tym's Avatar
;ddddddddddddddddddddd
Napisane 21-05-2009 16:44 przez Tym Tym jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Cytuj:
Byłem fajny. ;>
100% racji.
Napisane 21-05-2009 17:48 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
piternet's Avatar
Nadeszła ta chwila, podczas której dowiem się całej prawdy i tylko prawdy o Gargu~`
Napisane 21-05-2009 19:23 przez piternet piternet jest offline
stary
Maniak69's Avatar
Nieprawda - wszyscy byliśmy idiotami. Wiem, bo pamiętam to z czasów, gdy was poznawałem.
Napisane 21-05-2009 19:56 przez Maniak69 Maniak69 jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Ey no nie obrażaj dawnego mnie...

@edit:
Znaczy... tak po kilkukrotnym przeczytaniu sądzę że ten tekst jest zbyt dwuznaczny...
Miałem na myśli że teraz dopiero jestem kretynem
Napisane 21-05-2009 20:49 przez X-Zero X-Zero jest offline
Aktualizowano 21-05-2009 20:53 przez X-Zero
stary
GargoinX's Avatar
A do dzisiaj się zastanawiam dlaczego konto "Gargoin" zostało zbanowane...
Napisane 21-05-2009 22:25 przez GargoinX GargoinX jest offline
stary
piternet's Avatar
Cytuj:
WAŻNE!
Ban dotyczy nie konta, ale osoby. Jeśli stwierdzimy, że zbanowany user założył nowe konto, będzie ono również zbanowane. W skrajnych przypadkach uporu i trwania w głupocie, można spodziewać się bana na IP.
<znaczki1223>
Napisane 21-05-2009 22:31 przez piternet piternet jest offline
stary
GargoinX's Avatar
Ta, wszystko ok, ale z początku moje konto nie było zbanowane, lecz zbugowane i nie mogłem wchodzić w ogóle na forum. Później zostało zbanowane i dopiero mogłem stworzyć konto. Pisałem o tym już nie przy jednych wyborach, żeby wszystko było jasne.
Napisane 21-05-2009 23:51 przez GargoinX GargoinX jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Gargoin

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:37.


Powered by vBulletin 3